herb Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów   Naprzód Czyżowice

2016-09-25, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Bramki: 0:1 - Kamil Kaczorowski 12', 0:2 - Mateusz Danieluk 45+3', 1:2 - Piotr Dudek 50', 2:2 - Rafał Mitko 81'.

Czerwona kartka: Szymon Wątroba 28' (Gwiazda Skrzyszów).

Ławka rezerwowych: Michał Lodwich, Dawid Jankowski, Antoni Jeleń, Szymon Kowacz.

autor: ~anonim 2016-09-26 09:51:07

avatar remis z Golkowicami biore w ciemno!

autor: ~lks 2016-09-26 12:38:46

avatar Zawada z kazda minuta nasi slabsi,z Odra to samo,z Krzyzanowicami druga polowa dno,Borucin slaba 2 polowa,zSYRYNIA z kazda minuta slabsi,teraz prowadzimy 2 do zera iznowu tylko remis smiem twierdzic ze pilkarsko nie odstawalismy w zadnym meczu jasno widac ze z kondycja mamy duzy problem ,o tyle to dziwne ze mamy swietne tereny do przygotowania kondycyjnego obawiam sie meczu z Golkowicami bo patrzac na ich mecze graja do konca

autor: ~anonim 2016-09-26 14:37:45

avatar do lks: jak gów..no wiesz to nie pisz. Druzyna wcale nie odstaje fizycznie, brakuje im koncentracji na cały mecz i wiekszej wiary w sobie... no i bramkarza.

autor: ~anonim 2016-09-26 17:22:33

avatar mysle ze gdybysmy mieli ten sam sklad co w zeszlym sezonie to bylibysmy liderem. Teraz mamy slabsza druzyne ale to nie chodzi o to ze nie potrafimy grac czy wygrywac tu chodzi o kase. Po co sie ktos ma wysilac za darmo skoro w sasiednich wioskach maja placone a malo tego jak sie Zarzad nie postara o jakiegos sponsora to z kazdym sezonem bedzie odchodzilo coraz wiecej zawodnikow i zostanie pusty stadionik na ktorym tylko uczniowie podstawowki beda miec WF. Szkoda by tego bylo gdybysmy mieli spasc klase nizej albo co gorsza zeby sie wszystko rozpadlo!

autor: ~lks 2016-09-27 10:11:12

avatar piszesz ze g...o wiem to rzuce ci kilka faktow faktem jest ze gdyby mecz trwal 45 minut czyzowice bylyby liderem z 13 punktami,faktem rowniez jest ze za drugie 45 minut zajmujemy zdecydowanie ostatnie miejsce z 2 punktami i jeszcze jedno jestesmy liderem pod wzgledem otrzymanych kartek mamy ich bodaj 20 kiedy w zeszlym sezonie mielismy ich 29 po calej jesieni oczywiscie mozesz dalej uwazac ze to brak koncentracji a ja mam prawo uwazac ze to sa braki kondycyjne pozatym jestesmy jedynym zespolem kiedy w 3 przypadkach przeciwnik zabiera nam 3 punkty w 2 polowie

autor: ~anonim 2016-09-27 15:32:09

avatar na skrzyszowie tez brakło kondycji czy co innego???