Aktualności

Mecze Naprzodu - wyniki

• autor: naprzód cz., 2016-09-21 16:20

Okręgówka

7. kolejka: Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Czyżowice - 2:2 (Kamil Kaczorowski, Mateusz Danieluk)

B-klasa

6. kolejka: Naprzód II Czyżowice - LKS Pstrążna - 7:2 (Krzysztof Raszczok 3, Tomasz Grycman 3, Jakub Kopel)

Wojewódzka liga trampkarzy

6. kolejka: Naprzód Czyżowice - MKS Żory - 9:1 (Jan Bajer 4, Adrian Wierzgoń 3, Łukasz Adamczyk, Mateusz Wuwer)

7. kolejka: UKS Ikar Racibórz - Naprzód Czyżowice - 1:7 (Jan Bajer 3, Łukasz Adamczyk 2, Adrian Wierzgoń 2)

Orliki

5. kolejka: Naprzód Czyżowice - Naprzód 46 Zawada - 3:3

• Komentarzy [9]
  • czytano: [564]

autor: ~anonim 2016-09-24 19:47:45

avatar to jest jakas straszeczna straszeczność! Chyba w zadnym klubie obojetnie czy to w "C" klasie czy w "B" czy wyzej nie ma w Polsce klubu gdzie nie byloby przynajmniej jednego napastnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My chyba zaczynamy jakas nowa ere w swiatowej pilce ze mozna grac bez zadnego napastnika!!!

autor: ~anonim 2016-09-25 20:25:08

avatar wydawalo sie tydzien temu ze nasz bramkarz zlapal rytm i bedzie coraz lepiej niestety bramkarz B klasowy nie moze lapac w okregowce!

autor: ~obserwator 2016-09-25 20:28:11

avatar pisałem że macie popatrzeć jak trenuje drużyna i oto kolejny dowód prowadzicie 2-0 z drużyną która gra w 10 i remisujecie 2-2 niestety bez porządnego treningu nawet w "C" klasie nie pobiegacie 90 minut

autor: ~anonim 2016-09-26 09:49:51

avatar nie ma kasy nie ma wynikow to takie proste!

autor: ~wierny kibic 2016-09-26 10:52:08

avatar Panowie szkoda,ale dzięki za punkt i gramy dalej.Głowy do góry bo teraz kilka ważnych meczy i trzeba w końcu zagrać za 3 punkty.Powodzenia.

autor: ~anonim 2016-09-26 11:44:19

avatar do obserwator: a co ma wspolnego to z treningami? gramy lepiej niz rok temu...prblem nie w treningach tylko w bramkarzu!!!

autor: ~anonim 2016-09-27 14:31:46

avatar Nasi bramkarze to twarde chlopy nie poddaja sie tak latwo w konkursie kiery pusci lepsza "szmate" w sezonie! Bedzie walka do konca!!!

autor: ~lks 2016-09-28 09:53:09

avatar jakie to proste cala wine obarczyc bramkarza a gdzie nasi bramkostrzelni pilkarze 5 bramek to kolejny rekord naszych gier w okregowce,ale to tez wina naszych bramkarzy

autor: ~do lks 2016-09-28 15:51:38

avatar tylko 5 bramek? przy 5 straconych(niech będzie sprawiedliwie)to byśmy byli w połowce tabeli