LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

• 2018-08-13 Derby Gminy Gorzyce
  • 2018-08-10 Okręgowy Puchar Polski
  • 2018-08-10 Inauguracja sezonu
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Naprzód Czyżowice - Polonia Marklowice 4:2
  • Naprzód Borucin - LKS 1908 Nędza 3:3
  • APN Odra Wodzisław Śląski - LKS Krzyżanowice 2:1
  • Rafako Racibórz - Unia Turza Śląska 1:2
  • Czarni Gorzyce - Przyszłość Rogów 4:1
  • Gwiazda Skrzyszów - Naprzód 32 Syrynia 0:0
  • Granica Ruptawa - Silesia Lubomia 1:2
  • Forteca Świerklany - KS Kornowac 3:1

Naprzód Zawada - Naprzód Czyżowice
Ładowanie...

pozostali darczyńcy

35 urodziny obchodzi Sebastian Grycman

28 urodziny obchodzi Sebastian Sosna

pon.

32 urodziny obchodzi Rafał Mandera

Transfery

Transfery sezon 2017/18:

Okręgówka

Przyszli: Szymon Grabiec (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Oliwer Podeszwa (Naprzód 46 Zawada - transfer definitywny), Mateusz Wuwer (z drużyny rezerw), Adrian Matera (powrót z zagranicy), Oleksandar Leontiiev (APN Odra Wodzisław Śląski).

Odeszli: Jakub Kopel (Silesia Lubomia), Mateusz Mrozek (Dąb Gaszowice II).

B - klasa

Przyszli: Benjamin Kucza (Unia Turza Śląska - juniorzy), Szymon Student, Paweł Stajer, Artur Sosna (wznowili treningi)

Odeszli: Kamil Szewczyk (Naprzód 46 Zawada - Transfer definitywny), Michał Kurzella (Odra Nieboczowy)

Transfery sezon 2016/17:

Przyszli: Tomasz Grycman (Polonia Marklowice), Sebastian Buko (Unia Racibórz - powrót z wypożyczenia), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - powrót z wypożyczenia), Bartłomiej Pawelec (z drużyny juniorów), Michał Lodwich (MOSiR Jastrzębie - transfer definitywny), Szymon Kowacz (Naprzód 46 Zawada - wypożyczenie).

Odeszli: Kacper Kłopocki, Krzysztof Stelmaszek (obaj Górnik Radlin), Artur Cichy (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Rafał Mandera (Polonia Marklowice), Mateusz Szczotok (Przyszłość Rogów), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska - wypożyczenie), Paweł Staniczek (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Michał Cąkała (APN Odra Wodzisław Śląski - wypożyczenie).

Transfery sezon 2015/16:

Wiosna

Przyszli: Mateusz Szczotok, Patryk Goły, Mateusz Danieluk, Paweł Zdunek, Patryk Adamczyk (wszyscy z drużyny juniorów), Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - powrót z wypożyczenia).

Odeszli: Szymon Gałecki (Pniówek Pawłowice Śląskie - wypożyczenie), Daniel Dobrowolski (Heidenauer SV), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - wypożyczenie), Mateusz Buko (Naprzód 46 Zawada), Sebastian Buko (Unia Racibórz), Paweł Staniczek (powrót z wypożyczenia z GKS 1962 Jastrzębie, wypożyczenie do Unii Turza Śląska).

Jesień

Przyszli: Kacper Kłopocki (Przyszłość Rogów), Dawid Szymura (Naprzód 32 Syrynia), Krzysztof Raszczok (rezerwy), Szymon Kamczyk (powrót po kontuzji).

Odeszli: Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - wypożyczenie), Tomasz Palasz (Wicher Wilchwy - wypożyczenie), Zbigniew Adamczyk (koniec kariery), Sebastian Grygier (MOSiR Jastrzębie), Jacek Brzeń, Sebastian Grycman, Dawid Czaika, Krzysztof Poloczek (wszyscy rezerwy), Marcin Węgrzyk (Górnik Pszów), Łukasz Raszczok (nie wznowił treningów).

Unia Turza ŚląskaNaprzód Czyżowice

Naprzód Borucin - APN Odra Wodzisław Śląski

Patronat medialny

Prawa autorskie

Redakcja serwisu  www.naprzod-czyzowice.futbolowo.pl  informuje, że kopiowanie, powielanie, przetwarzanie tekstów, zdjęć bez uprzedniej zgody administratora jest zabronione i podlega karze. Ponadto komentarze obrażające kogokolwiek i zawierające wulgaryzmy, "napinkę" będą kasowane bądź edytowane.