LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-12-20 Życzenia Świąteczne
  • 2019-11-27 Sparingi zima 2020
  • 2019-11-18 Nasi na wypożyczeniach
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zameczek Czernica - Naprzód Czyżowice 2:2
  • LKS Studzienna - Przyszłość Rogów 0:0
  • Naprzód 32 Syrynia - KS 1905 Krzanowice 5:2
  • KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów 2:3
  • Rafako Racibórz - KS Kornowac 0:5
  • Płomień Kobyla - LKS Buk Rudy 3:0
  • Start Pietrowice Wielkie - Czarni Nowa Wieś 0:1
  • LKS Chałupki - Odra Nieboczowy 1:0
  •        

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Turniej trampkarzy 98 i młodsi w KARVINIE - 16.1.2011
Ładowanie...

Kalendarium

28

01-2020

wtorek

29

01-2020

środa

30

01-2020

czwartek

31

01-2020

piątek

01

02-2020

sobota

02

02-2020

niedziela

03

02-2020

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2189, wczoraj: 2168
ogółem: 4 363 031

statystyki szczegółowe

Transfery

Transfery sezon 2019/20 stan na dzień 9.08:

A-klasa

Przyszli: Artur Cichy (MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.), Błażej Mandrysz (Pniówek Pawłowice Śl.), Karol Rek (LKS Górki Śl.), Wojciech Wąsik, Maciej Mioduszewski, Łukasz Adamczyk, Bartosz Jankowski (wszyscy z drużyny rezerw), Radosław Pradelok (LKS Krzyżanowice), Radosław Sawicki (LKS Zabełków), Mateusz Buko (Przyszłość Rogów).

Odeszli: Mateusz Szuścik (Czarni Gorzyce), Kamil Kaczorowski (LKS Krzyżanowice), Oliwer Podeszwa (Dąb Gaszowice), Fabian Zając (Polonia Łaziska), Mateusz Danieluk, Mateusz Wuwer, Paweł Zdunek (wszyscy MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.), Michał Lodwich (Wisła Strumień).

B-klasa

Przyszli: Łukasz Rapa, Damian Kwiatoń, Paweł Sosna (wznowili treningi), Tomasz Grycman (Czarni Gorzyce - zawodnik wolny)

Odeszli: Krzysztof Stelmaszek (LKS Górki Śląskie - zawodnik wolny), Adrian Matera (Rozwój Bełsznica - transfer definitywny), Denis Świerczek (kontuzja), Winicjusz Wuwer, Antoni Jeleń, Dawid Czaika, Adrian Kołodziej, Mikołaj Dawid (wszyscy nie wznowili treningów).

Transfery sezon 2018/19:

Okręgówka

Przyszli: Błażej Mandrysz (Dąb Gaszowice), Fabian Zając (Wypoczynek Buków).

Odeszli: Mateusz Danieluk (Wisła Sandomierz - wypożyczenie), Paweł Zdunek (Dąb Gaszowice - wypożyczenie).

Transfery sezon 2017/18:

Okręgówka

Przyszli: Szymon Grabiec (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Oliwer Podeszwa (Naprzód 46 Zawada - transfer definitywny), Mateusz Wuwer (z drużyny rezerw), Adrian Matera (powrót z zagranicy), Oleksandar Leontiiev (APN Odra Wodzisław Śląski).

Odeszli: Jakub Kopel (Silesia Lubomia), Mateusz Mrozek (Dąb Gaszowice II).

B - klasa

Przyszli: Benjamin Kucza (Unia Turza Śląska - juniorzy), Szymon Student, Paweł Stajer, Artur Sosna (wznowili treningi)

Odeszli: Kamil Szewczyk (Naprzód 46 Zawada - Transfer definitywny), Michał Kurzella (Odra Nieboczowy)

Transfery sezon 2016/17:

Przyszli: Tomasz Grycman (Polonia Marklowice), Sebastian Buko (Unia Racibórz - powrót z wypożyczenia), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - powrót z wypożyczenia), Bartłomiej Pawelec (z drużyny juniorów), Michał Lodwich (MOSiR Jastrzębie - transfer definitywny), Szymon Kowacz (Naprzód 46 Zawada - wypożyczenie).

Odeszli: Kacper Kłopocki, Krzysztof Stelmaszek (obaj Górnik Radlin), Artur Cichy (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Rafał Mandera (Polonia Marklowice), Mateusz Szczotok (Przyszłość Rogów), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska - wypożyczenie), Paweł Staniczek (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Michał Cąkała (APN Odra Wodzisław Śląski - wypożyczenie).

Transfery sezon 2015/16:

Wiosna

Przyszli: Mateusz Szczotok, Patryk Goły, Mateusz Danieluk, Paweł Zdunek, Patryk Adamczyk (wszyscy z drużyny juniorów), Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - powrót z wypożyczenia).

Odeszli: Szymon Gałecki (Pniówek Pawłowice Śląskie - wypożyczenie), Daniel Dobrowolski (Heidenauer SV), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - wypożyczenie), Mateusz Buko (Naprzód 46 Zawada), Sebastian Buko (Unia Racibórz), Paweł Staniczek (powrót z wypożyczenia z GKS 1962 Jastrzębie, wypożyczenie do Unii Turza Śląska).

Jesień

Przyszli: Kacper Kłopocki (Przyszłość Rogów), Dawid Szymura (Naprzód 32 Syrynia), Krzysztof Raszczok (rezerwy), Szymon Kamczyk (powrót po kontuzji).

Odeszli: Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - wypożyczenie), Tomasz Palasz (Wicher Wilchwy - wypożyczenie), Zbigniew Adamczyk (koniec kariery), Sebastian Grygier (MOSiR Jastrzębie), Jacek Brzeń, Sebastian Grycman, Dawid Czaika, Krzysztof Poloczek (wszyscy rezerwy), Marcin Węgrzyk (Górnik Pszów), Łukasz Raszczok (nie wznowił treningów).

Najbliższe spotkanie

KS Stal Kuźnia RaciborskaNaprzód Czyżowice
KS Stal Kuźnia Raciborska   Naprzód Czyżowice
2020-03-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zameczek CzernicaNaprzód Czyżowice
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
2019-11-16, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
LKS Studzienna 0:0 Przyszłość Rogów
Naprzód 32 Syrynia 5:2 KS 1905 Krzanowice
KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 LKS Pawłów
Rafako Racibórz 0:5 KS Kornowac
Płomień Kobyla 3:0 LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie 0:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 1:0 Odra Nieboczowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KS Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów
LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie - LKS Buk Rudy
Płomień Kobyla - KS Kornowac
Rafako Racibórz - LKS Pawłów
Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice
Naprzód 32 Syrynia - LKS Studzienna

Facebook

Pogoda