LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Transfery

Transfery sezon 2017/18:

Okręgówka

Przyszli: Szymon Grabiec (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Oliwer Podeszwa (Naprzód 46 Zawada - transfer definitywny), Mateusz Wuwer (z drużyny rezerw), Adrian Matera (powrót z zagranicy), Oleksandar Leontiiev (APN Odra Wodzisław Śląski).

Odeszli: Jakub Kopel (Silesia Lubomia), Mateusz Mrozek (Dąb Gaszowice II).

B - klasa

Przyszli: Benjamin Kucza (Unia Turza Śląska - juniorzy), Szymon Student, Paweł Stajer, Artur Sosna (wznowili treningi)

Odeszli: Kamil Szewczyk (Naprzód 46 Zawada - Transfer definitywny), Michał Kurzella (Odra Nieboczowy)

Transfery sezon 2016/17:

Przyszli: Tomasz Grycman (Polonia Marklowice), Sebastian Buko (Unia Racibórz - powrót z wypożyczenia), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - powrót z wypożyczenia), Bartłomiej Pawelec (z drużyny juniorów), Michał Lodwich (MOSiR Jastrzębie - transfer definitywny), Szymon Kowacz (Naprzód 46 Zawada - wypożyczenie).

Odeszli: Kacper Kłopocki, Krzysztof Stelmaszek (obaj Górnik Radlin), Artur Cichy (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Rafał Mandera (Polonia Marklowice), Mateusz Szczotok (Przyszłość Rogów), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska - wypożyczenie), Paweł Staniczek (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Michał Cąkała (APN Odra Wodzisław Śląski - wypożyczenie).

Transfery sezon 2015/16:

Wiosna

Przyszli: Mateusz Szczotok, Patryk Goły, Mateusz Danieluk, Paweł Zdunek, Patryk Adamczyk (wszyscy z drużyny juniorów), Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - powrót z wypożyczenia).

Odeszli: Szymon Gałecki (Pniówek Pawłowice Śląskie - wypożyczenie), Daniel Dobrowolski (Heidenauer SV), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - wypożyczenie), Mateusz Buko (Naprzód 46 Zawada), Sebastian Buko (Unia Racibórz), Paweł Staniczek (powrót z wypożyczenia z GKS 1962 Jastrzębie, wypożyczenie do Unii Turza Śląska).

Jesień

Przyszli: Kacper Kłopocki (Przyszłość Rogów), Dawid Szymura (Naprzód 32 Syrynia), Krzysztof Raszczok (rezerwy), Szymon Kamczyk (powrót po kontuzji).

Odeszli: Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - wypożyczenie), Tomasz Palasz (Wicher Wilchwy - wypożyczenie), Zbigniew Adamczyk (koniec kariery), Sebastian Grygier (MOSiR Jastrzębie), Jacek Brzeń, Sebastian Grycman, Dawid Czaika, Krzysztof Poloczek (wszyscy rezerwy), Marcin Węgrzyk (Górnik Pszów), Łukasz Raszczok (nie wznowił treningów).

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Rafako Racibórz Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz 3:0 Naprzód Czyżowice
2018-06-09, 17:00:00
    relacja »

Rafako Racibórz 3:0 Naprzód Czyżowice
APN Odra Wodzisław Śląski 0:0 Granica Ruptawa
KS 1905 Krzanowice 0:4 Forteca Świerklany
Naprzód Borucin 4:3 Przyszłość Rogów
MKS 32 Radziejów - Popielów 2:5 Polonia Marklowice
Gwiazda Skrzyszów 1:5 Zameczek Czernica
Płomień Połomia 2:4 Naprzód 32 Syrynia
Naprzód 46 Zawada 0:14 LKS Krzyżanowice

Patronat medialny

Prawa autorskie

Redakcja serwisu  www.naprzod-czyzowice.futbolowo.pl  informuje, że kopiowanie, powielanie, przetwarzanie tekstów, zdjęć bez uprzedniej zgody administratora jest zabronione i podlega karze. Ponadto komentarze obrażające kogokolwiek i zawierające wulgaryzmy, "napinkę" będą kasowane bądź edytowane.