LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

• 2022-09-28 Nowa strona
  • 2022-07-16 Sparing z Połomią
  • 2022-07-04 Sparingi
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice 4:6
  • Czarni Nowa Wieś - Start Pietrowice Wielkie 0:0
  • KS Kornowac - Naprzód 32 Syrynia 0:3
  • LKS Buk Rudy - Kolejarz Chałupki 2:4
  • LKS Grzegorzowice - Zgoda Zawada Książęca 4:3
  • LKS Studzienna - Płomień Kobyla 4:1
  • Odra Nieboczowy - LKS Lyski 4:3
  • LKS Pawłów - Rozwój Bełsznica 3:4

Naprzód Czyżowice - KS Kuźnia Raciborska 4:2 (sparing)
Ładowanie...

pon.

Transfery

Transfery sezon 2020/21:

A-klasa

Przychodzą: Szymon Gardawski (LKS Krzyżanowice - transfer definitywny), Kamil Kaczorowski (LKS Krzyżanowice - powrót z wypożyczenia), Michał Lodwich (Wisła Strumień - powrót z wypożyczenia), Robert Rucki (Naprzód 37 Krzyżkowice), Grzegorz Wojciechowski (Naprzód 46 Zawada), Denis Świerczek, Paweł Sosna (obaj z drużyny rezerw).

Odchodzą: Mateusz Danieluk (Polonia Nysa - wypożyczenie), Jakub Danieluk, Mateusz Wuwer (obaj MKP Odra Centrum Wodzisław Śl. - wypożyczenie), Paweł Zdunek (Odra Wodzisław Śl. - transfer definitywny), Jakub Szczęch (Decor Bełk - wypożyczenie), Oliwer Podeszwa (Polonia Marklowice - wypożyczenie), Błażej Mandrysz (?).

Runda wiosenna:

Przychodzą: Mateusz Kiljan (LKS Krzyżanowice)

Odchodzą: Kamil Kaczorowski (Gwiazda Skrzyszów), Bartosz Bielski (Polonia Łaziska)

B-klasa

Przychodzą: Patryk Duda, Przemysław Bernat, Dawid Stolarski, Daniel Łuska, Daniel Berger, Tobiasz Kacprzak, Piotr Kozielski, Paweł Tannenberg, Benjamin Kucza (wszyscy wolni zawodnicy)

A-klasa

Przyszli: Artur Cichy (MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.), Błażej Mandrysz (Pniówek Pawłowice Śl.), Karol Rek (LKS Górki Śl.), Wojciech Wąsik, Maciej Mioduszewski, Łukasz Adamczyk, Bartosz Jankowski (wszyscy z drużyny rezerw), Radosław Pradelok (LKS Krzyżanowice), Radosław Sawicki (LKS Zabełków), Mateusz Buko (Przyszłość Rogów).

Odeszli: Mateusz Szuścik (Czarni Gorzyce), Kamil Kaczorowski (LKS Krzyżanowice), Oliwer Podeszwa (Dąb Gaszowice), Fabian Zając (Polonia Łaziska), Mateusz Danieluk, Mateusz Wuwer, Paweł Zdunek (wszyscy MKP Odra Centrum Wodzisław Śl.), Michał Lodwich (Wisła Strumień).

B-klasa

Przyszli: Łukasz Rapa, Damian Kwiatoń, Paweł Sosna (wznowili treningi), Tomasz Grycman (Czarni Gorzyce - zawodnik wolny)

Odeszli: Krzysztof Stelmaszek (LKS Górki Śląskie - zawodnik wolny), Adrian Matera (Rozwój Bełsznica - transfer definitywny), Denis Świerczek (kontuzja), Winicjusz Wuwer, Antoni Jeleń, Dawid Czaika, Adrian Kołodziej, Mikołaj Dawid (wszyscy nie wznowili treningów).

Transfery sezon 2018/19:

Okręgówka

Przyszli: Błażej Mandrysz (Dąb Gaszowice), Fabian Zając (Wypoczynek Buków).

Odeszli: Mateusz Danieluk (Wisła Sandomierz - wypożyczenie), Paweł Zdunek (Dąb Gaszowice - wypożyczenie).

Transfery sezon 2017/18:

Okręgówka

Przyszli: Szymon Grabiec (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Oliwer Podeszwa (Naprzód 46 Zawada - transfer definitywny), Mateusz Wuwer (z drużyny rezerw), Adrian Matera (powrót z zagranicy), Oleksandar Leontiiev (APN Odra Wodzisław Śląski).

Odeszli: Jakub Kopel (Silesia Lubomia), Mateusz Mrozek (Dąb Gaszowice II).

B - klasa

Przyszli: Benjamin Kucza (Unia Turza Śląska - juniorzy), Szymon Student, Paweł Stajer, Artur Sosna (wznowili treningi)

Odeszli: Kamil Szewczyk (Naprzód 46 Zawada - Transfer definitywny), Michał Kurzella (Odra Nieboczowy)

Transfery sezon 2016/17:

Przyszli: Tomasz Grycman (Polonia Marklowice), Sebastian Buko (Unia Racibórz - powrót z wypożyczenia), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - powrót z wypożyczenia), Bartłomiej Pawelec (z drużyny juniorów), Michał Lodwich (MOSiR Jastrzębie - transfer definitywny), Szymon Kowacz (Naprzód 46 Zawada - wypożyczenie).

Odeszli: Kacper Kłopocki, Krzysztof Stelmaszek (obaj Górnik Radlin), Artur Cichy (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski), Rafał Mandera (Polonia Marklowice), Mateusz Szczotok (Przyszłość Rogów), Szymon Gałecki (Unia Turza Śląska - wypożyczenie), Paweł Staniczek (Unia Turza Śląska - transfer definitywny), Michał Cąkała (APN Odra Wodzisław Śląski - wypożyczenie).

Transfery sezon 2015/16:

Wiosna

Przyszli: Mateusz Szczotok, Patryk Goły, Mateusz Danieluk, Paweł Zdunek, Patryk Adamczyk (wszyscy z drużyny juniorów), Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - powrót z wypożyczenia).

Odeszli: Szymon Gałecki (Pniówek Pawłowice Śląskie - wypożyczenie), Daniel Dobrowolski (Heidenauer SV), Szymon Kamczyk (Wypoczynek Buków - wypożyczenie), Mateusz Buko (Naprzód 46 Zawada), Sebastian Buko (Unia Racibórz), Paweł Staniczek (powrót z wypożyczenia z GKS 1962 Jastrzębie, wypożyczenie do Unii Turza Śląska).

Jesień

Przyszli: Kacper Kłopocki (Przyszłość Rogów), Dawid Szymura (Naprzód 32 Syrynia), Krzysztof Raszczok (rezerwy), Szymon Kamczyk (powrót po kontuzji).

Odeszli: Dawid Jankowski (Dąb Gaszowice - wypożyczenie), Tomasz Palasz (Wicher Wilchwy - wypożyczenie), Zbigniew Adamczyk (koniec kariery), Sebastian Grygier (MOSiR Jastrzębie), Jacek Brzeń, Sebastian Grycman, Dawid Czaika, Krzysztof Poloczek (wszyscy rezerwy), Marcin Węgrzyk (Górnik Pszów), Łukasz Raszczok (nie wznowił treningów).

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Przyszłość RogówNaprzód Czyżowice
Przyszłość Rogów 4:6 Naprzód Czyżowice