LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-11-27 Sparingi zima 2020
  • 2019-11-18 Nasi na wypożyczeniach
  • 2019-11-16 1% podatku
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zameczek Czernica - Naprzód Czyżowice 2:2
  • LKS Studzienna - Przyszłość Rogów 0:0
  • Naprzód 32 Syrynia - KS 1905 Krzanowice 5:2
  • KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów 2:3
  • Rafako Racibórz - KS Kornowac 0:5
  • Płomień Kobyla - LKS Buk Rudy 3:0
  • Start Pietrowice Wielkie - Czarni Nowa Wieś 0:1
  • LKS Chałupki - Odra Nieboczowy 1:0
  •        

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Turniej trampkarzy 98 i młodsi w KARVINIE II - 16.1.2011
Ładowanie...

Kalendarium

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

17 urodziny obchodzi Radosław Grabarczyk

19

12-2019

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 12 gości

dzisiaj: 455, wczoraj: 969
ogółem: 4 284 449

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Szymon Kamczyk bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Bartosz Bielski bramkarz 9 0 0 0 1 0 810 90
3. Błażej Mandrysz bramkarz 6 0 0 0 1 0 540 90
4. Sebastian Sosna obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Artur Kurasz obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Błażej Wachtarczyk obrońca 10 1 0 0 7 0 733 74
7. Dawid Szymura obrońca 11 0 0 0 0 0 990 90
8. Jakub Danieluk obrońca 15 1 0 0 3 0 1330 89
9. Artur Sosna obrońca 12 2 0 0 3 0 1070 90
10. Sebastian Grycman obrońca 1 0 0 0 0 0 20 20
11. Radosław Pradelok obrońca 12 0 0 0 0 0 201 17
12. Marcin Gawliczek obrońca 5 0 0 0 0 0 255 51
13. Sebastian Buko pomocnik 11 2 0 0 2 0 750 69
14. Dawid Jankowski pomocnik 12 4 0 0 0 0 516 43
15. Adrian Wierzgoń pomocnik 15 8 0 0 1 0 1076 72
16. Jan Bajer pomocnik 1 0 0 0 0 0 4 4
17. Radosław Grabarczyk pomocnik 15 0 0 0 3 0 1003 67
18. Jakub Szczęch pomocnik 13 0 0 0 1 0 833 65
19. Łukasz Adamczyk pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Maciej Mioduszewski pomocnik 12 0 0 0 0 0 239 20
21. Bartosz Jankowski pomocnik 1 0 0 0 0 0 20 20
22. Adrian Dzierżenga pomocnik 3 0 0 0 0 0 60 20
23. Karol Rek pomocnik 15 1 0 0 3 0 1276 86
24. Artur Cichy pomocnik 12 3 0 0 1 0 1014 85
25. Radosław Sawicki pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
26. Wojciech Wąsik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
27. Mateusz Buko pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
28. Patryk Adamczyk napastnik 15 21 0 0 2 0 1266 85
29. Rafał Mandera napastnik 14 5 0 0 0 0 824 59
30. Tomasz Grycman napastnik 1 0 0 0 0 0 20 20

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Antoni Jeleń Trener
2. Jacek Bugla Kierownik drużyny
3. Sebastian Grycman Asystent trenera

Najbliższe spotkanie

KS Stal Kuźnia RaciborskaNaprzód Czyżowice
KS Stal Kuźnia Raciborska   Naprzód Czyżowice
2020-03-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zameczek CzernicaNaprzód Czyżowice
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
2019-11-16, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
LKS Studzienna 0:0 Przyszłość Rogów
Naprzód 32 Syrynia 5:2 KS 1905 Krzanowice
KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 LKS Pawłów
Rafako Racibórz 0:5 KS Kornowac
Płomień Kobyla 3:0 LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie 0:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 1:0 Odra Nieboczowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KS Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów
LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie - LKS Buk Rudy
Płomień Kobyla - KS Kornowac
Rafako Racibórz - LKS Pawłów
Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice
Naprzód 32 Syrynia - LKS Studzienna

Facebook

Pogoda