LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-11-27 Sparingi zima 2020
  • 2019-11-18 Nasi na wypożyczeniach
  • 2019-11-16 1% podatku
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zameczek Czernica - Naprzód Czyżowice 2:2
  • LKS Studzienna - Przyszłość Rogów 0:0
  • Naprzód 32 Syrynia - KS 1905 Krzanowice 5:2
  • KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów 2:3
  • Rafako Racibórz - KS Kornowac 0:5
  • Płomień Kobyla - LKS Buk Rudy 3:0
  • Start Pietrowice Wielkie - Czarni Nowa Wieś 0:1
  • LKS Chałupki - Odra Nieboczowy 1:0
  •        

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Naprzód Czyżowice 4:2 UKS Ruptawa - 9.10.2010
Ładowanie...

Kalendarium

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

17 urodziny obchodzi Radosław Grabarczyk

19

12-2019

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 29 gości

dzisiaj: 330, wczoraj: 969
ogółem: 4 284 324

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-10 Czarni Nowa Wieś 5:2 LKS Chałupki zobacz ›
2019-08-10 LKS Pawłów 7:0 Rafako Racibórz zobacz ›
2019-08-10 KS 1905 Krzanowice 2:1 Zameczek Czernica zobacz ›
2019-08-11 Naprzód Czyżowice 5:1 KS Stal Kuźnia Raciborska relacja ›
2019-08-11 Przyszłość Rogów 2:2 Odra Nieboczowy zobacz ›
2019-08-11 LKS Buk Rudy 0:3 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
2019-08-11 KS Kornowac 0:8 Płomień Kobyla zobacz ›
2019-08-11 LKS Studzienna 1:1 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2019-08-17 Rafako Racibórz 1:6 Naprzód Czyżowice relacja ›
2019-08-17 Zameczek Czernica 1:0 LKS Studzienna zobacz ›
2019-08-17 KS Stal Kuźnia Raciborska 5:3 KS 1905 Krzanowice zobacz ›
2019-08-17 Start Pietrowice Wielkie 3:0 KS Kornowac zobacz ›
2019-08-17 LKS Chałupki 2:1 LKS Buk Rudy zobacz ›
2019-08-17 Odra Nieboczowy 3:2 Czarni Nowa Wieś zobacz ›
2019-08-18 Przyszłość Rogów 2:3 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2019-08-18 Płomień Kobyla 3:0 LKS Pawłów zobacz ›
2019-08-24 Czarni Nowa Wieś 6:1 Przyszłość Rogów zobacz ›
2019-08-24 LKS Pawłów 1:0 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
2019-08-24 KS 1905 Krzanowice 9:1 Rafako Racibórz zobacz ›
2019-08-24 Naprzód 32 Syrynia 1:3 Zameczek Czernica zobacz ›
2019-08-25 Naprzód Czyżowice 3:1 Płomień Kobyla relacja ›
2019-08-25 LKS Buk Rudy 3:1 Odra Nieboczowy zobacz ›
2019-08-25 KS Kornowac 1:2 LKS Chałupki zobacz ›
2019-08-25 LKS Studzienna 1:0 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2019-08-31 Start Pietrowice Wielkie 1:1 Naprzód Czyżowice relacja ›
2019-08-31 Przyszłość Rogów 2:2 Zameczek Czernica zobacz ›
2019-08-31 KS Stal Kuźnia Raciborska 2:4 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2019-08-31 Rafako Racibórz 1:5 LKS Studzienna zobacz ›
2019-08-31 LKS Chałupki 3:0 LKS Pawłów zobacz ›
2019-08-31 Odra Nieboczowy 0:2 KS Kornowac zobacz ›
2019-08-31 Czarni Nowa Wieś 2:2 LKS Buk Rudy zobacz ›
2019-09-01 Płomień Kobyla 2:3 KS 1905 Krzanowice zobacz ›
2019-09-07 Naprzód Czyżowice 4:4 LKS Chałupki relacja ›
2019-09-07 KS Kornowac 6:4 Czarni Nowa Wieś zobacz ›
2019-09-07 LKS Pawłów 2:2 Odra Nieboczowy zobacz ›
2019-09-07 KS 1905 Krzanowice 2:1 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
2019-09-07 LKS Studzienna 1:2 Płomień Kobyla zobacz ›
2019-09-07 Naprzód 32 Syrynia 6:0 Rafako Racibórz zobacz ›
2019-09-07 Zameczek Czernica 6:2 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2019-09-08 LKS Buk Rudy 2:0 Przyszłość Rogów zobacz ›
2019-09-14 Odra Nieboczowy 0:2 Naprzód Czyżowice relacja ›
2019-09-14 Rafako Racibórz 0:8 Zameczek Czernica zobacz ›
2019-09-14 Start Pietrowice Wielkie 0:3 LKS Studzienna zobacz ›
2019-09-14 LKS Chałupki 0:7 KS 1905 Krzanowice zobacz ›
2019-09-14 Czarni Nowa Wieś 3:1 LKS Pawłów zobacz ›
2019-09-15 Przyszłość Rogów 5:4 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2019-09-15 Płomień Kobyla 1:1 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2019-09-15 LKS Buk Rudy 2:2 KS Kornowac zobacz ›
2019-09-21 LKS Pawłów 1:2 LKS Buk Rudy zobacz ›
2019-09-21 KS 1905 Krzanowice 3:1 Odra Nieboczowy zobacz ›
2019-09-21 LKS Studzienna 4:0 LKS Chałupki zobacz ›
2019-09-21 Naprzód 32 Syrynia 3:1 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
2019-09-21 Zameczek Czernica 4:1 Płomień Kobyla zobacz ›
2019-09-21 KS Stal Kuźnia Raciborska 5:1 Rafako Racibórz zobacz ›
2019-09-22 Naprzód Czyżowice 5:1 Czarni Nowa Wieś relacja ›
2019-09-22 KS Kornowac 2:0 Przyszłość Rogów zobacz ›
2019-09-28 Przyszłość Rogów 9:1 Rafako Racibórz zobacz ›
2019-09-28 Start Pietrowice Wielkie 1:3 Zameczek Czernica zobacz ›
2019-09-28 LKS Chałupki 3:3 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2019-09-28 Odra Nieboczowy 0:5 LKS Studzienna zobacz ›
2019-09-28 Czarni Nowa Wieś 3:3 KS 1905 Krzanowice zobacz ›
2019-09-29 LKS Buk Rudy 1:3 Naprzód Czyżowice relacja ›
2019-09-29 Płomień Kobyla 1:0 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
2019-09-29 KS Kornowac 5:0 LKS Pawłów zobacz ›
2019-10-05 Naprzód Czyżowice 2:2 KS Kornowac relacja ›
2019-10-05 LKS Pawłów 2:5 Przyszłość Rogów zobacz ›
2019-10-05 KS 1905 Krzanowice 2:1 LKS Buk Rudy zobacz ›
2019-10-05 LKS Studzienna 1:1 Czarni Nowa Wieś zobacz ›
2019-10-05 Naprzód 32 Syrynia 1:0 Odra Nieboczowy zobacz ›
2019-10-05 Zameczek Czernica 6:2 LKS Chałupki zobacz ›
2019-10-05 KS Stal Kuźnia Raciborska 3:3 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
2019-10-05 Rafako Racibórz 0:5 Płomień Kobyla zobacz ›
10  2019-10-12 LKS Pawłów 4:1 Naprzód Czyżowice relacja ›
10  2019-10-12 Start Pietrowice Wielkie 1:0 Rafako Racibórz zobacz ›
10  2019-10-12 LKS Chałupki 2:1 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
10  2019-10-12 Odra Nieboczowy 2:3 Zameczek Czernica zobacz ›
10  2019-10-12 Czarni Nowa Wieś 2:2 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
10  2019-10-12 KS Kornowac 0:3 KS 1905 Krzanowice zobacz ›
10  2019-10-13 Przyszłość Rogów 5:1 Płomień Kobyla zobacz ›
10  2019-10-13 LKS Buk Rudy 2:0 LKS Studzienna zobacz ›
11  2019-10-19 KS 1905 Krzanowice 3:2 LKS Pawłów zobacz ›
11  2019-10-19 LKS Studzienna 2:2 KS Kornowac zobacz ›
11  2019-10-19 Naprzód 32 Syrynia 4:0 LKS Buk Rudy zobacz ›
11  2019-10-19 Zameczek Czernica 4:1 Czarni Nowa Wieś zobacz ›
11  2019-10-19 KS Stal Kuźnia Raciborska 1:3 Odra Nieboczowy zobacz ›
11  2019-10-19 Rafako Racibórz 4:0 LKS Chałupki zobacz ›
11  2019-10-19 Płomień Kobyla 5:1 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
11  2019-10-20 Naprzód Czyżowice 4:1 Przyszłość Rogów relacja ›
12  2019-10-26 LKS Chałupki 1:3 Płomień Kobyla zobacz ›
12  2019-10-26 Odra Nieboczowy 10:1 Rafako Racibórz zobacz ›
12  2019-10-26 Czarni Nowa Wieś 0:3 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
12  2019-10-26 LKS Pawłów 3:0 LKS Studzienna zobacz ›
12  2019-10-27 Naprzód Czyżowice 3:4 KS 1905 Krzanowice relacja ›
12  2019-10-27 Przyszłość Rogów 0:0 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
12  2019-10-27 LKS Buk Rudy 1:2 Zameczek Czernica zobacz ›
12  2019-10-27 KS Kornowac 5:4 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
13  2019-11-02 LKS Studzienna 1:4 Naprzód Czyżowice relacja ›
13  2019-11-02 KS 1905 Krzanowice 1:1 Przyszłość Rogów zobacz ›
13  2019-11-02 Naprzód 32 Syrynia 3:1 LKS Pawłów zobacz ›
13  2019-11-02 Zameczek Czernica 6:0 KS Kornowac zobacz ›
13  2019-11-02 Rafako Racibórz 1:2 Czarni Nowa Wieś zobacz ›
13  2019-11-02 Płomień Kobyla 5:2 Odra Nieboczowy zobacz ›
13  2019-11-02 Start Pietrowice Wielkie 5:1 LKS Chałupki zobacz ›
13  2019-11-03 KS Stal Kuźnia Raciborska 2:1 LKS Buk Rudy zobacz ›
14  2019-11-09 Naprzód Czyżowice 4:1 Naprzód 32 Syrynia relacja ›
14  2019-11-09 Przyszłość Rogów 1:3 LKS Chałupki zobacz ›
14  2019-11-09 Odra Nieboczowy 1:1 Start Pietrowice Wielkie zobacz ›
14  2019-11-09 Czarni Nowa Wieś 2:1 Płomień Kobyla zobacz ›
14  2019-11-09 LKS Pawłów 1:9 Zameczek Czernica zobacz ›
14  2019-11-09 KS 1905 Krzanowice 0:3 LKS Studzienna zobacz ›
14  2019-11-10 LKS Buk Rudy 2:0 Rafako Racibórz zobacz ›
14  2019-11-10 KS Kornowac 4:1 KS Stal Kuźnia Raciborska zobacz ›
15  2019-11-16 Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice relacja ›
15  2019-11-16 LKS Studzienna 0:0 Przyszłość Rogów zobacz ›
15  2019-11-16 Naprzód 32 Syrynia 5:2 KS 1905 Krzanowice zobacz ›
15  2019-11-16 KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 LKS Pawłów zobacz ›
15  2019-11-16 Rafako Racibórz 0:5 KS Kornowac zobacz ›
15  2019-11-16 Płomień Kobyla 3:0 LKS Buk Rudy zobacz ›
15  2019-11-16 Start Pietrowice Wielkie 0:1 Czarni Nowa Wieś zobacz ›
15  2019-11-16 LKS Chałupki 1:0 Odra Nieboczowy zobacz ›
16  2020-03-21 KS Stal Kuźnia Raciborska Naprzód Czyżowice 15:30
16  2020-03-21 Odra Nieboczowy Przyszłość Rogów 15:30
16  2020-03-21 LKS Chałupki Czarni Nowa Wieś 15:30
16  2020-03-21 Start Pietrowice Wielkie LKS Buk Rudy 15:30
16  2020-03-21 Płomień Kobyla KS Kornowac 15:30
16  2020-03-21 Rafako Racibórz LKS Pawłów 15:30
16  2020-03-21 Zameczek Czernica KS 1905 Krzanowice 15:30
16  2020-03-21 Naprzód 32 Syrynia LKS Studzienna 15:30
17  2020-03-28 Naprzód Czyżowice Rafako Racibórz 16:00
17  2020-03-28 Naprzód 32 Syrynia Przyszłość Rogów 16:00
17  2020-03-28 LKS Studzienna Zameczek Czernica 16:00
17  2020-03-28 KS 1905 Krzanowice KS Stal Kuźnia Raciborska 16:00
17  2020-03-28 LKS Pawłów Płomień Kobyla 16:00
17  2020-03-28 KS Kornowac Start Pietrowice Wielkie 16:00
17  2020-03-28 LKS Buk Rudy LKS Chałupki 16:00
17  2020-03-28 Czarni Nowa Wieś Odra Nieboczowy 16:00
18  2020-04-04 Płomień Kobyla Naprzód Czyżowice 17:00
18  2020-04-04 Przyszłość Rogów Czarni Nowa Wieś 17:00
18  2020-04-04 Odra Nieboczowy LKS Buk Rudy 17:00
18  2020-04-04 LKS Chałupki KS Kornowac 17:00
18  2020-04-04 Start Pietrowice Wielkie LKS Pawłów 17:00
18  2020-04-04 Rafako Racibórz KS 1905 Krzanowice 17:00
18  2020-04-04 KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Studzienna 17:00
18  2020-04-04 Zameczek Czernica Naprzód 32 Syrynia 17:00
19  2020-04-11 Naprzód Czyżowice Start Pietrowice Wielkie 11:00
19  2020-04-11 Zameczek Czernica Przyszłość Rogów 11:00
19  2020-04-11 Naprzód 32 Syrynia KS Stal Kuźnia Raciborska 11:00
19  2020-04-11 LKS Studzienna Rafako Racibórz 11:00
19  2020-04-11 KS 1905 Krzanowice Płomień Kobyla 11:00
19  2020-04-11 LKS Pawłów LKS Chałupki 11:00
19  2020-04-11 KS Kornowac Odra Nieboczowy 11:00
19  2020-04-11 LKS Buk Rudy Czarni Nowa Wieś 11:00
20  2020-04-18 LKS Chałupki Naprzód Czyżowice 17:00
20  2020-04-18 Przyszłość Rogów LKS Buk Rudy 17:00
20  2020-04-18 Czarni Nowa Wieś KS Kornowac 17:00
20  2020-04-18 Odra Nieboczowy LKS Pawłów 17:00
20  2020-04-18 Start Pietrowice Wielkie KS 1905 Krzanowice 17:00
20  2020-04-18 Płomień Kobyla LKS Studzienna 17:00
20  2020-04-18 Rafako Racibórz Naprzód 32 Syrynia 17:00
20  2020-04-18 KS Stal Kuźnia Raciborska Zameczek Czernica 17:00
21  2020-04-25 Naprzód Czyżowice Odra Nieboczowy 17:00
21  2020-04-25 KS Stal Kuźnia Raciborska Przyszłość Rogów 17:00
21  2020-04-25 Zameczek Czernica Rafako Racibórz 17:00
21  2020-04-25 Naprzód 32 Syrynia Płomień Kobyla 17:00
21  2020-04-25 LKS Studzienna Start Pietrowice Wielkie 17:00
21  2020-04-25 KS 1905 Krzanowice LKS Chałupki 17:00
21  2020-04-25 LKS Pawłów Czarni Nowa Wieś 17:00
21  2020-04-25 KS Kornowac LKS Buk Rudy 17:00
22  2020-05-02 Czarni Nowa Wieś Naprzód Czyżowice 17:00
22  2020-05-02 Przyszłość Rogów KS Kornowac 17:00
22  2020-05-02 LKS Buk Rudy LKS Pawłów 17:00
22  2020-05-02 Odra Nieboczowy KS 1905 Krzanowice 17:00
22  2020-05-02 LKS Chałupki LKS Studzienna 17:00
22  2020-05-02 Start Pietrowice Wielkie Naprzód 32 Syrynia 17:00
22  2020-05-02 Płomień Kobyla Zameczek Czernica 17:00
22  2020-05-02 Rafako Racibórz KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
23  2020-05-09 Naprzód Czyżowice LKS Buk Rudy 17:00
23  2020-05-09 Rafako Racibórz Przyszłość Rogów 17:00
23  2020-05-09 KS Stal Kuźnia Raciborska Płomień Kobyla 17:00
23  2020-05-09 Zameczek Czernica Start Pietrowice Wielkie 17:00
23  2020-05-09 Naprzód 32 Syrynia LKS Chałupki 17:00
23  2020-05-09 LKS Studzienna Odra Nieboczowy 17:00
23  2020-05-09 KS 1905 Krzanowice Czarni Nowa Wieś 17:00
23  2020-05-09 LKS Pawłów KS Kornowac 17:00
24  2020-05-16 KS Kornowac Naprzód Czyżowice 17:00
24  2020-05-16 Przyszłość Rogów LKS Pawłów 17:00
24  2020-05-16 LKS Buk Rudy KS 1905 Krzanowice 17:00
24  2020-05-16 Czarni Nowa Wieś LKS Studzienna 17:00
24  2020-05-16 Odra Nieboczowy Naprzód 32 Syrynia 17:00
24  2020-05-16 LKS Chałupki Zameczek Czernica 17:00
24  2020-05-16 Start Pietrowice Wielkie KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
24  2020-05-16 Płomień Kobyla Rafako Racibórz 17:00
25  2020-05-23 Naprzód Czyżowice LKS Pawłów 17:00
25  2020-05-23 Płomień Kobyla Przyszłość Rogów 17:00
25  2020-05-23 Rafako Racibórz Start Pietrowice Wielkie 17:00
25  2020-05-23 KS Stal Kuźnia Raciborska LKS Chałupki 17:00
25  2020-05-23 Zameczek Czernica Odra Nieboczowy 17:00
25  2020-05-23 Naprzód 32 Syrynia Czarni Nowa Wieś 17:00
25  2020-05-23 LKS Studzienna LKS Buk Rudy 17:00
25  2020-05-23 KS 1905 Krzanowice KS Kornowac 17:00
26  2020-05-30 Przyszłość Rogów Naprzód Czyżowice 17:00
26  2020-05-30 LKS Pawłów KS 1905 Krzanowice 17:00
26  2020-05-30 KS Kornowac LKS Studzienna 17:00
26  2020-05-30 LKS Buk Rudy Naprzód 32 Syrynia 17:00
26  2020-05-30 Czarni Nowa Wieś Zameczek Czernica 17:00
26  2020-05-30 Odra Nieboczowy KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
26  2020-05-30 LKS Chałupki Rafako Racibórz 17:00
26  2020-05-30 Start Pietrowice Wielkie Płomień Kobyla 17:00
27  2020-06-06 KS 1905 Krzanowice Naprzód Czyżowice 17:00
27  2020-06-06 Start Pietrowice Wielkie Przyszłość Rogów 17:00
27  2020-06-06 Płomień Kobyla LKS Chałupki 17:00
27  2020-06-06 Rafako Racibórz Odra Nieboczowy 17:00
27  2020-06-06 KS Stal Kuźnia Raciborska Czarni Nowa Wieś 17:00
27  2020-06-06 Zameczek Czernica LKS Buk Rudy 17:00
27  2020-06-06 Naprzód 32 Syrynia KS Kornowac 17:00
27  2020-06-06 LKS Studzienna LKS Pawłów 17:00
28  2020-06-11 Naprzód Czyżowice LKS Studzienna 17:00
28  2020-06-11 Przyszłość Rogów KS 1905 Krzanowice 17:00
28  2020-06-11 LKS Pawłów Naprzód 32 Syrynia 17:00
28  2020-06-11 KS Kornowac Zameczek Czernica 17:00
28  2020-06-11 LKS Buk Rudy KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
28  2020-06-11 Czarni Nowa Wieś Rafako Racibórz 17:00
28  2020-06-11 Odra Nieboczowy Płomień Kobyla 17:00
28  2020-06-11 LKS Chałupki Start Pietrowice Wielkie 17:00
29  2020-06-13 Naprzód 32 Syrynia Naprzód Czyżowice 17:00
29  2020-06-13 LKS Chałupki Przyszłość Rogów 17:00
29  2020-06-13 Start Pietrowice Wielkie Odra Nieboczowy 17:00
29  2020-06-13 Płomień Kobyla Czarni Nowa Wieś 17:00
29  2020-06-13 Rafako Racibórz LKS Buk Rudy 17:00
29  2020-06-13 KS Stal Kuźnia Raciborska KS Kornowac 17:00
29  2020-06-13 Zameczek Czernica LKS Pawłów 17:00
29  2020-06-13 LKS Studzienna KS 1905 Krzanowice 17:00
30  2020-06-20 Naprzód Czyżowice Zameczek Czernica 17:00
30  2020-06-20 Przyszłość Rogów LKS Studzienna 17:00
30  2020-06-20 KS 1905 Krzanowice Naprzód 32 Syrynia 17:00
30  2020-06-20 LKS Pawłów KS Stal Kuźnia Raciborska 17:00
30  2020-06-20 KS Kornowac Rafako Racibórz 17:00
30  2020-06-20 LKS Buk Rudy Płomień Kobyla 17:00
30  2020-06-20 Czarni Nowa Wieś Start Pietrowice Wielkie 17:00
30  2020-06-20 Odra Nieboczowy LKS Chałupki 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2019-08-15 Naprzód Czyżowice 1:0 Naprzód 32 Syrynia relacja ›
---  2019-09-11 Naprzód Czyżowice 3:4 Dąb Gaszowice relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-07-13 Naprzód Czyżowice 9:1 Jedność Jejkowice zobacz ›
2019-07-17 Naprzód Czyżowice 2:2 Zagłębie Sosnowiec (juniorzy) relacja ›
2019-07-20 Górnik Boguszowice 2:4 Naprzód Czyżowice relacja ›
2019-07-21 Naprzód Czyżowice 4:1 Wicher Wilchwy relacja ›
2019-07-31 Naprzód Czyżowice 3:3 Concordia Knurów relacja ›
2019-08-04 Naprzód Czyżowice 5:2 Inter Krostoszowice zobacz ›

Najbliższe spotkanie

KS Stal Kuźnia RaciborskaNaprzód Czyżowice
KS Stal Kuźnia Raciborska   Naprzód Czyżowice
2020-03-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zameczek CzernicaNaprzód Czyżowice
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
2019-11-16, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
LKS Studzienna 0:0 Przyszłość Rogów
Naprzód 32 Syrynia 5:2 KS 1905 Krzanowice
KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 LKS Pawłów
Rafako Racibórz 0:5 KS Kornowac
Płomień Kobyla 3:0 LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie 0:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 1:0 Odra Nieboczowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KS Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów
LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie - LKS Buk Rudy
Płomień Kobyla - KS Kornowac
Rafako Racibórz - LKS Pawłów
Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice
Naprzód 32 Syrynia - LKS Studzienna

Facebook

Pogoda