LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2018-11-30 Terminy kolejek w rundzie wiosennej
  • 2018-11-13 Zdjęcia
  • 2018-11-08 Kondolencje
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Przyszłość Rogów - Naprzód Czyżowice 1:3
  • Forteca Świerklany - LKS 1908 Nędza 7:0
  • KS Kornowac - Granica Ruptawa 2:1
  • Silesia Lubomia - Gwiazda Skrzyszów 3:2
  • Naprzód 32 Syrynia - Czarni Gorzyce 0:1
  • Polonia Marklowice - Rafako Racibórz 1:0
  • APN Odra Wodzisław Śląski - Unia Turza Śląska 3:0
  • LKS Krzyżanowice - Naprzód Borucin 2:2
  •        

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Turniej trampkarzy w Gorzyczkach
Ładowanie...

Kalendarium

11

12-2018

wtorek

12

12-2018

środa

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 81, wczoraj: 667
ogółem: 3 752 681

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
30  2019-06-16 Naprzód Borucin LKS Krzyżanowice 15:00
30  2019-06-16 Unia Turza Śląska APN Odra Wodzisław Śląski 17:00
30  2019-06-15 Rafako Racibórz Polonia Marklowice 17:00
30  2019-06-15 Czarni Gorzyce Naprzód 32 Syrynia 17:00
30  2019-06-15 Gwiazda Skrzyszów Silesia Lubomia 17:00
30  2019-06-15 Granica Ruptawa KS Kornowac 17:00
30  2019-06-15 LKS 1908 Nędza Forteca Świerklany 17:00
30  2019-06-15 Naprzód Czyżowice Przyszłość Rogów 17:00
29  2019-06-09 KS Kornowac Gwiazda Skrzyszów 17:00
29  2019-06-09 Silesia Lubomia Czarni Gorzyce 17:00
29  2019-06-09 Unia Turza Śląska Naprzód Borucin 17:00
29  2019-06-08 Granica Ruptawa Forteca Świerklany 17:00
29  2019-06-08 Przyszłość Rogów Rafako Racibórz 17:00
29  2019-06-08 Polonia Marklowice APN Odra Wodzisław Śląski 17:00
29  2019-06-08 LKS Krzyżanowice LKS 1908 Nędza 17:00
29  2019-06-08 Naprzód 32 Syrynia Naprzód Czyżowice 17:00
28  2019-06-02 Naprzód Borucin Polonia Marklowice 15:00
28  2019-06-01 LKS Krzyżanowice Unia Turza Śląska 17:00
28  2019-06-01 APN Odra Wodzisław Śląski Przyszłość Rogów 17:00
28  2019-06-01 Rafako Racibórz Naprzód 32 Syrynia 17:00
28  2019-06-01 Czarni Gorzyce KS Kornowac 17:00
28  2019-06-01 Gwiazda Skrzyszów Forteca Świerklany 17:00
28  2019-06-01 LKS 1908 Nędza Granica Ruptawa 17:00
28  2019-06-01 Naprzód Czyżowice Silesia Lubomia 17:00
27  2019-05-26 Forteca Świerklany Czarni Gorzyce 17:00
27  2019-05-26 Silesia Lubomia Rafako Racibórz 17:00
27  2019-05-26 Unia Turza Śląska LKS 1908 Nędza 17:00
27  2019-05-26 KS Kornowac Naprzód Czyżowice 17:00
27  2019-05-25 Granica Ruptawa Gwiazda Skrzyszów 17:00
27  2019-05-25 Naprzód 32 Syrynia APN Odra Wodzisław Śląski 17:00
27  2019-05-25 Przyszłość Rogów Naprzód Borucin 17:00
27  2019-05-25 Polonia Marklowice LKS Krzyżanowice 17:00
26  2019-05-19 Unia Turza Śląska Polonia Marklowice 17:00
26  2019-05-19 Naprzód Borucin Naprzód 32 Syrynia 15:00
26  2019-05-18 LKS Krzyżanowice Przyszłość Rogów 17:00
26  2019-05-18 APN Odra Wodzisław Śląski Silesia Lubomia 17:00
26  2019-05-18 Rafako Racibórz KS Kornowac 17:00
26  2019-05-18 Czarni Gorzyce Granica Ruptawa 17:00
26  2019-05-18 LKS 1908 Nędza Gwiazda Skrzyszów 17:00
26  2019-05-18 Naprzód Czyżowice Forteca Świerklany 17:00
25  2019-05-12 Forteca Świerklany Rafako Racibórz 17:00
25  2019-05-12 KS Kornowac APN Odra Wodzisław Śląski 17:00
25  2019-05-12 Silesia Lubomia Naprzód Borucin 17:00
25  2019-05-11 Gwiazda Skrzyszów Czarni Gorzyce 17:00
25  2019-05-11 Naprzód 32 Syrynia LKS Krzyżanowice 17:00
25  2019-05-11 Przyszłość Rogów Unia Turza Śląska 17:00
25  2019-05-11 Polonia Marklowice LKS 1908 Nędza 17:00
25  2019-05-11 Granica Ruptawa Naprzód Czyżowice 17:00
24  2019-05-05 Unia Turza Śląska Naprzód 32 Syrynia 17:00
24  2019-05-05 Naprzód Borucin KS Kornowac 15:00
24  2019-05-04 Polonia Marklowice Przyszłość Rogów 17:00
24  2019-05-04 LKS Krzyżanowice Silesia Lubomia 17:00
24  2019-05-04 APN Odra Wodzisław Śląski Forteca Świerklany 17:00
24  2019-05-04 Rafako Racibórz Granica Ruptawa 17:00
24  2019-05-04 LKS 1908 Nędza Czarni Gorzyce 17:00
24  2019-05-04 Naprzód Czyżowice Gwiazda Skrzyszów 17:00
23  2019-05-01 Gwiazda Skrzyszów Rafako Racibórz 17:00
23  2019-05-01 Granica Ruptawa APN Odra Wodzisław Śląski 17:00
23  2019-05-01 Forteca Świerklany Naprzód Borucin 17:00
23  2019-05-01 KS Kornowac LKS Krzyżanowice 17:00
23  2019-05-01 Silesia Lubomia Unia Turza Śląska 17:00
23  2019-05-01 Naprzód 32 Syrynia Polonia Marklowice 17:00
23  2019-05-01 Przyszłość Rogów LKS 1908 Nędza 17:00
23  2019-05-01 Czarni Gorzyce Naprzód Czyżowice 17:00
22  2019-04-28 Unia Turza Śląska KS Kornowac 17:00
22  2019-04-28 Naprzód Borucin Granica Ruptawa 15:00
22  2019-04-27 Przyszłość Rogów Naprzód 32 Syrynia 17:00
22  2019-04-27 Polonia Marklowice Silesia Lubomia 17:00
22  2019-04-27 LKS Krzyżanowice Forteca Świerklany 17:00
22  2019-04-27 APN Odra Wodzisław Śląski Gwiazda Skrzyszów 17:00
22  2019-04-27 Rafako Racibórz Czarni Gorzyce 17:00
22  2019-04-27 LKS 1908 Nędza Naprzód Czyżowice 17:00
21  2019-04-20 Czarni Gorzyce APN Odra Wodzisław Śląski 13:00
21  2019-04-20 Gwiazda Skrzyszów Naprzód Borucin 13:00
21  2019-04-20 Granica Ruptawa LKS Krzyżanowice 13:00
21  2019-04-20 Forteca Świerklany Unia Turza Śląska 13:00
21  2019-04-20 KS Kornowac Polonia Marklowice 13:00
21  2019-04-20 Silesia Lubomia Przyszłość Rogów 13:00
21  2019-04-20 Naprzód 32 Syrynia LKS 1908 Nędza 13:00
21  2019-04-20 Naprzód Czyżowice Rafako Racibórz 13:00
20  2019-04-14 Unia Turza Śląska Granica Ruptawa 17:00
20  2019-04-14 Naprzód Borucin Czarni Gorzyce 15:00
20  2019-04-13 Naprzód 32 Syrynia Silesia Lubomia 17:00
20  2019-04-13 Przyszłość Rogów KS Kornowac 17:00
20  2019-04-13 Polonia Marklowice Forteca Świerklany 17:00
20  2019-04-13 LKS Krzyżanowice Gwiazda Skrzyszów 17:00
20  2019-04-13 LKS 1908 Nędza Rafako Racibórz 17:00
20  2019-04-13 APN Odra Wodzisław Śląski Naprzód Czyżowice 17:00
19  2019-04-07 Forteca Świerklany Przyszłość Rogów 17:00
19  2019-04-07 KS Kornowac Naprzód 32 Syrynia 17:00
19  2019-04-07 Silesia Lubomia LKS 1908 Nędza 17:00
19  2019-04-06 Rafako Racibórz APN Odra Wodzisław Śląski 17:00
19  2019-04-06 Czarni Gorzyce LKS Krzyżanowice 17:00
19  2019-04-06 Gwiazda Skrzyszów Unia Turza Śląska 17:00
19  2019-04-06 Granica Ruptawa Polonia Marklowice 17:00
19  2019-04-06 Naprzód Czyżowice Naprzód Borucin 17:00
18  2019-03-31 Silesia Lubomia KS Kornowac 16:00
18  2019-03-31 Naprzód Borucin Rafako Racibórz 15:00
18  2019-03-30 Naprzód 32 Syrynia Forteca Świerklany 16:00
18  2019-03-30 Przyszłość Rogów Granica Ruptawa 16:00
18  2019-03-30 Polonia Marklowice Gwiazda Skrzyszów 16:00
18  2019-03-30 Czarni Gorzyce Unia Turza Śląska 16:00
18  2019-03-30 LKS 1908 Nędza APN Odra Wodzisław Śląski 16:00
18  2019-03-30 LKS Krzyżanowice Naprzód Czyżowice 16:00
17  2019-03-24 Forteca Świerklany Silesia Lubomia 15:30
17  2019-03-24 KS Kornowac LKS 1908 Nędza 15:30
17  2019-03-23 APN Odra Wodzisław Śląski Naprzód Borucin 15:30
17  2019-03-23 Rafako Racibórz LKS Krzyżanowice 15:30
17  2019-03-23 Czarni Gorzyce Polonia Marklowice 15:30
17  2019-03-23 Gwiazda Skrzyszów Przyszłość Rogów 15:30
17  2019-03-23 Granica Ruptawa Naprzód 32 Syrynia 15:30
17  2019-03-23 Naprzód Czyżowice Unia Turza Śląska 15:30
16  2019-03-17 KS Kornowac Forteca Świerklany 15:30
16  2019-03-17 Silesia Lubomia Granica Ruptawa 15:30
16  2019-03-17 Unia Turza Śląska Rafako Racibórz 15:30
16  2019-03-16 Naprzód 32 Syrynia Gwiazda Skrzyszów 15:30
16  2019-03-16 Przyszłość Rogów Czarni Gorzyce 15:30
16  2019-03-16 LKS Krzyżanowice APN Odra Wodzisław Śląski 15:30
16  2019-03-16 LKS 1908 Nędza Naprzód Borucin 15:30
16  2019-03-16 Polonia Marklowice Naprzód Czyżowice 15:30
15  2018-11-11 APN Odra Wodzisław Śląski 3:0 Unia Turza Śląska zobacz ›
15  2018-11-11 Silesia Lubomia 3:2 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
15  2018-11-11 KS Kornowac 2:1 Granica Ruptawa zobacz ›
15  2018-11-10 LKS Krzyżanowice 2:2 Naprzód Borucin zobacz ›
15  2018-11-10 Polonia Marklowice 1:0 Rafako Racibórz zobacz ›
15  2018-11-10 Naprzód 32 Syrynia 0:1 Czarni Gorzyce zobacz ›
15  2018-11-10 Forteca Świerklany 7:0 LKS 1908 Nędza zobacz ›
15  2018-11-10 Przyszłość Rogów 1:3 Naprzód Czyżowice relacja ›
14  2018-11-04 Forteca Świerklany 2:0 Granica Ruptawa zobacz ›
14  2018-11-04 Naprzód Borucin 0:4 Unia Turza Śląska zobacz ›
14  2018-11-03 Gwiazda Skrzyszów 7:0 KS Kornowac zobacz ›
14  2018-11-03 Czarni Gorzyce 3:1 Silesia Lubomia zobacz ›
14  2018-11-03 Rafako Racibórz 2:1 Przyszłość Rogów zobacz ›
14  2018-11-03 APN Odra Wodzisław Śląski 3:0 Polonia Marklowice zobacz ›
14  2018-11-03 LKS 1908 Nędza 3:2 LKS Krzyżanowice zobacz ›
14  2018-11-03 Naprzód Czyżowice 4:1 Naprzód 32 Syrynia relacja ›
13  2018-10-28 Unia Turza Śląska 9:0 LKS Krzyżanowice zobacz ›
13  2018-10-28 KS Kornowac 0:3 Czarni Gorzyce zobacz ›
13  2018-10-28 Forteca Świerklany 2:2 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
13  2018-10-28 Silesia Lubomia 3:2 Naprzód Czyżowice relacja ›
13  2018-10-27 Polonia Marklowice 1:1 Naprzód Borucin zobacz ›
13  2018-10-27 Przyszłość Rogów 0:10 APN Odra Wodzisław Śląski zobacz ›
13  2018-10-27 Naprzód 32 Syrynia 7:2 Rafako Racibórz zobacz ›
13  2018-10-27 Granica Ruptawa 5:4 LKS 1908 Nędza zobacz ›
12  2018-10-21 APN Odra Wodzisław Śląski 4:0 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
12  2018-10-21 Naprzód Borucin 3:2 Przyszłość Rogów zobacz ›
12  2018-10-20 Gwiazda Skrzyszów 0:1 Granica Ruptawa zobacz ›
12  2018-10-20 Czarni Gorzyce 3:3 Forteca Świerklany zobacz ›
12  2018-10-20 Rafako Racibórz 0:1 Silesia Lubomia zobacz ›
12  2018-10-20 LKS Krzyżanowice 0:2 Polonia Marklowice zobacz ›
12  2018-10-20 LKS 1908 Nędza 0:10 Unia Turza Śląska zobacz ›
12  2018-10-20 Naprzód Czyżowice 5:3 KS Kornowac relacja ›
11  2018-10-14 Przyszłość Rogów 1:3 LKS Krzyżanowice zobacz ›
11  2018-10-14 Silesia Lubomia 1:1 APN Odra Wodzisław Śląski zobacz ›
11  2018-10-14 KS Kornowac 1:2 Rafako Racibórz zobacz ›
11  2018-10-14 Forteca Świerklany 2:1 Naprzód Czyżowice relacja ›
11  2018-10-13 Polonia Marklowice 3:0 Unia Turza Śląska zobacz ›
11  2018-10-13 Naprzód 32 Syrynia 0:7 Naprzód Borucin zobacz ›
11  2018-10-13 Granica Ruptawa 4:1 Czarni Gorzyce zobacz ›
11  2018-10-13 Gwiazda Skrzyszów 2:3 LKS 1908 Nędza zobacz ›
10  2018-10-07 APN Odra Wodzisław Śląski 9:0 KS Kornowac zobacz ›
10  2018-10-07 Naprzód Borucin 1:0 Silesia Lubomia zobacz ›
10  2018-10-07 Unia Turza Śląska 2:0 Przyszłość Rogów zobacz ›
10  2018-10-06 Czarni Gorzyce 1:2 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
10  2018-10-06 Rafako Racibórz 0:2 Forteca Świerklany zobacz ›
10  2018-10-06 LKS Krzyżanowice 1:0 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
10  2018-10-06 LKS 1908 Nędza 0:2 Polonia Marklowice zobacz ›
10  2018-10-06 Naprzód Czyżowice 1:2 Granica Ruptawa relacja ›
2018-09-30 Przyszłość Rogów 0:3 Polonia Marklowice zobacz ›
2018-09-30 Silesia Lubomia 3:2 LKS Krzyżanowice zobacz ›
2018-09-30 Forteca Świerklany 0:4 APN Odra Wodzisław Śląski zobacz ›
2018-09-29 Naprzód 32 Syrynia 2:5 Unia Turza Śląska zobacz ›
2018-09-29 KS Kornowac 1:3 Naprzód Borucin zobacz ›
2018-09-29 Granica Ruptawa 5:3 Rafako Racibórz zobacz ›
2018-09-29 Czarni Gorzyce 2:4 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2018-09-29 Gwiazda Skrzyszów 1:2 Naprzód Czyżowice relacja ›
2018-09-23 Naprzód Borucin 2:1 Forteca Świerklany zobacz ›
2018-09-23 Unia Turza Śląska 2:0 Silesia Lubomia zobacz ›
2018-09-22 Rafako Racibórz 0:0 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
2018-09-22 APN Odra Wodzisław Śląski 3:2 Granica Ruptawa zobacz ›
2018-09-22 LKS Krzyżanowice 3:0 KS Kornowac zobacz ›
2018-09-22 Polonia Marklowice 2:1 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2018-09-22 LKS 1908 Nędza 7:3 Przyszłość Rogów zobacz ›
2018-09-22 Naprzód Czyżowice 1:2 Czarni Gorzyce relacja ›
2018-09-16 Silesia Lubomia 0:0 Polonia Marklowice zobacz ›
2018-09-16 Forteca Świerklany 1:0 LKS Krzyżanowice zobacz ›
2018-09-16 Gwiazda Skrzyszów 0:3 APN Odra Wodzisław Śląski zobacz ›
2018-09-16 Naprzód Czyżowice 7:2 LKS 1908 Nędza relacja ›
2018-09-15 Naprzód 32 Syrynia 2:1 Przyszłość Rogów zobacz ›
2018-09-15 KS Kornowac 0:6 Unia Turza Śląska zobacz ›
2018-09-15 Granica Ruptawa 0:0 Naprzód Borucin zobacz ›
2018-09-15 Czarni Gorzyce 2:1 Rafako Racibórz zobacz ›
2018-09-09 Naprzód Borucin 3:1 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
2018-09-09 Unia Turza Śląska 3:1 Forteca Świerklany zobacz ›
2018-09-08 APN Odra Wodzisław Śląski 3:0 Czarni Gorzyce zobacz ›
2018-09-08 LKS Krzyżanowice 1:4 Granica Ruptawa zobacz ›
2018-09-08 Polonia Marklowice 0:3 KS Kornowac zobacz ›
2018-09-08 Przyszłość Rogów 0:1 Silesia Lubomia zobacz ›
2018-09-08 LKS 1908 Nędza 1:2 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2018-09-08 Rafako Racibórz 2:3 Naprzód Czyżowice relacja ›
2018-09-02 Silesia Lubomia 3:2 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2018-09-02 KS Kornowac 2:4 Przyszłość Rogów zobacz ›
2018-09-02 Forteca Świerklany 2:1 Polonia Marklowice zobacz ›
2018-09-01 Granica Ruptawa 2:6 Unia Turza Śląska zobacz ›
2018-09-01 Gwiazda Skrzyszów 2:1 LKS Krzyżanowice zobacz ›
2018-09-01 Czarni Gorzyce 2:0 Naprzód Borucin zobacz ›
2018-09-01 Rafako Racibórz 0:3 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2018-09-01 Naprzód Czyżowice 1:4 APN Odra Wodzisław Śląski relacja ›
2018-08-26 Unia Turza Śląska 2:0 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
2018-08-26 Naprzód 32 Syrynia 5:3 KS Kornowac zobacz ›
2018-08-26 Naprzód Borucin 6:1 Naprzód Czyżowice relacja ›
2018-08-25 APN Odra Wodzisław Śląski 8:0 Rafako Racibórz zobacz ›
2018-08-25 LKS Krzyżanowice 3:0 Czarni Gorzyce zobacz ›
2018-08-25 Polonia Marklowice 1:1 Granica Ruptawa zobacz ›
2018-08-25 Przyszłość Rogów 2:4 Forteca Świerklany zobacz ›
2018-08-25 LKS 1908 Nędza 4:0 Silesia Lubomia zobacz ›
2018-08-19 KS Kornowac 2:5 Silesia Lubomia zobacz ›
2018-08-19 Forteca Świerklany 6:0 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2018-08-19 Unia Turza Śląska 3:0 Czarni Gorzyce zobacz ›
2018-08-18 Granica Ruptawa 6:1 Przyszłość Rogów zobacz ›
2018-08-18 Gwiazda Skrzyszów 1:0 Polonia Marklowice zobacz ›
2018-08-18 Rafako Racibórz 0:4 Naprzód Borucin zobacz ›
2018-08-18 APN Odra Wodzisław Śląski 5:0 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2018-08-18 Naprzód Czyżowice 1:1 LKS Krzyżanowice relacja ›
2018-08-15 Naprzód Borucin 1:1 APN Odra Wodzisław Śląski zobacz ›
2018-08-15 LKS Krzyżanowice 2:0 Rafako Racibórz zobacz ›
2018-08-15 Polonia Marklowice 0:5 Czarni Gorzyce zobacz ›
2018-08-15 Przyszłość Rogów 0:4 Gwiazda Skrzyszów zobacz ›
2018-08-15 Naprzód 32 Syrynia 0:2 Granica Ruptawa zobacz ›
2018-08-15 Silesia Lubomia 1:3 Forteca Świerklany zobacz ›
2018-08-15 LKS 1908 Nędza 4:3 KS Kornowac zobacz ›
2018-08-15 Unia Turza Śląska 4:0 Naprzód Czyżowice relacja ›
2018-08-12 Forteca Świerklany 3:1 KS Kornowac zobacz ›
2018-08-12 Gwiazda Skrzyszów 0:0 Naprzód 32 Syrynia zobacz ›
2018-08-12 Naprzód Borucin 3:3 LKS 1908 Nędza zobacz ›
2018-08-11 Granica Ruptawa 1:2 Silesia Lubomia zobacz ›
2018-08-11 Czarni Gorzyce 4:1 Przyszłość Rogów zobacz ›
2018-08-11 Rafako Racibórz 1:2 Unia Turza Śląska zobacz ›
2018-08-11 APN Odra Wodzisław Śląski 2:1 LKS Krzyżanowice zobacz ›
2018-08-11 Naprzód Czyżowice 4:0 Polonia Marklowice relacja ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-22 Naprzód Czyżowice 0:3 Dąb Gaszowice zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-01-26 Naprzód Borucin Naprzód Czyżowice 13:00

Najbliższe spotkanie

Naprzód BorucinNaprzód Czyżowice
mecz towarzyski
Naprzód Borucin   Naprzód Czyżowice
2019-01-26, 13:00:00

Kravare

Reklama

Ostatnie spotkanie

Przyszłość RogówNaprzód Czyżowice
Przyszłość Rogów 1:3 Naprzód Czyżowice
2018-11-10, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Przyszłość Rogów 1:3 Naprzód Czyżowice
Forteca Świerklany 7:0 LKS 1908 Nędza
KS Kornowac 2:1 Granica Ruptawa
Silesia Lubomia 3:2 Gwiazda Skrzyszów
Naprzód 32 Syrynia 0:1 Czarni Gorzyce
Polonia Marklowice 1:0 Rafako Racibórz
APN Odra Wodzisław Śląski 3:0 Unia Turza Śląska
LKS Krzyżanowice 2:2 Naprzód Borucin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
Polonia Marklowice - Naprzód Czyżowice
LKS 1908 Nędza - Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice - APN Odra Wodzisław Śląski
Unia Turza Śląska - Rafako Racibórz
Przyszłość Rogów - Czarni Gorzyce
Naprzód 32 Syrynia - Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia - Granica Ruptawa
KS Kornowac - Forteca Świerklany

Facebook

Pogoda