LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-11-27 Sparingi zima 2020
  • 2019-11-18 Nasi na wypożyczeniach
  • 2019-11-16 1% podatku
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zameczek Czernica - Naprzód Czyżowice 2:2
  • LKS Studzienna - Przyszłość Rogów 0:0
  • Naprzód 32 Syrynia - KS 1905 Krzanowice 5:2
  • KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów 2:3
  • Rafako Racibórz - KS Kornowac 0:5
  • Płomień Kobyla - LKS Buk Rudy 3:0
  • Start Pietrowice Wielkie - Czarni Nowa Wieś 0:1
  • LKS Chałupki - Odra Nieboczowy 1:0
  •        

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Turniej trampkarzy 98 i młodsi w KARVINIE II - 16.1.2011
Ładowanie...

Kalendarium

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

17 urodziny obchodzi Radosław Grabarczyk

19

12-2019

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 29 gości

dzisiaj: 345, wczoraj: 969
ogółem: 4 284 339

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 15 38 12 2 1 60 - 18 +42
2.
herb
bz 15 32 10 2 3 47 - 29 +18
3.
herb
bz 15 31 9 4 2 49 - 25 +24
4.
herb
bz 15 28 9 1 5 42 - 23 +19
5.
herb
bz 15 28 8 4 3 42 - 27 +15
6.
herb
plus 15 24 7 3 5 36 - 37 -1
7.
herb
minus 15 22 6 4 5 27 - 17 +10
8.
herb
bz 15 22 6 4 5 35 - 35 0
9.
herb
plus 15 20 6 2 7 26 - 45 -19
10.
herb
plus 15 17 4 5 6 34 - 33 +1
11.
herb
minus 15 17 5 2 8 20 - 27 -7
12.
herb
bz 15 16 4 4 7 21 - 24 -3
13.
herb
plus 15 16 5 1 9 28 - 41 -13
14.
herb
minus 15 13 4 1 10 32 - 42 -10
15.
herb
bz 15 12 3 3 9 27 - 34 -7
16.
herb
bz 15 3 1 0 14 11 - 80 -69

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 19 6 1 0 29 - 8 +21
2.
herb
8 19 6 1 1 22 - 11 +11
3.
herb
7 18 6 0 1 23 - 7 +16
4.
herb
8 17 5 2 1 30 - 15 +15
5.
herb
7 16 5 1 1 20 - 7 +13
6.
herb
8 15 4 3 1 23 - 15 +8
7.
herb
8 15 5 0 3 23 - 22 +1
8.
herb
8 13 4 1 3 21 - 19 +2
9.
herb
8 13 4 1 3 13 - 11 +2
10.
herb
7 13 4 1 2 12 - 15 -3
11.
herb
8 12 3 3 2 26 - 16 +10
12.
herb
7 10 3 1 3 20 - 18 +2
13.
herb
7 10 3 1 3 11 - 9 +2
14.
herb
8 10 2 4 2 11 - 10 +1
15.
herb
7 7 2 1 4 16 - 16 0
16.
herb
7 3 1 0 6 7 - 31 -24

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
8 19 6 1 1 31 - 10 +21
2.
herb
7 14 4 2 1 19 - 10 +9
3.
herb
7 13 4 1 2 25 - 18 +7
4.
herb
7 12 4 0 3 16 - 7 +9
5.
herb
8 12 4 0 4 22 - 16 +6
6.
herb
8 10 2 4 2 19 - 20 -1
7.
herb
7 9 2 3 2 13 - 15 -2
8.
herb
7 7 2 1 4 12 - 20 -8
9.
herb
8 7 2 1 5 14 - 30 -16
10.
herb
8 6 1 3 4 10 - 15 -5
11.
herb
8 5 1 2 5 11 - 18 -7
12.
herb
7 5 1 2 4 8 - 17 -9
13.
herb
7 4 1 1 5 7 - 16 -9
14.
herb
8 3 1 0 7 12 - 24 -12
15.
herb
7 3 1 0 6 7 - 22 -15
16.
herb
8 0 0 0 8 4 - 49 -45

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Zameczek CzernicaZameczek Czernica 15 38 12 2 1 60 - 18 +42
2. KS 1905 KrzanowiceKS 1905 Krzanowice 15 32 10 2 3 47 - 29 +18
3. Naprzód CzyżowiceNaprzód Czyżowice 15 31 9 4 2 49 - 25 +24
4. Płomień KobylaPłomień Kobyla 15 28 9 1 5 42 - 23 +19
5. Naprzód 32 SyryniaNaprzód 32 Syrynia 15 28 8 4 3 42 - 27 +15
6. KS KornowacKS Kornowac 15 24 7 3 5 36 - 37 -1
7. LKS StudziennaLKS Studzienna 15 22 6 4 5 27 - 17 +10
8. Czarni Nowa WieśCzarni Nowa Wieś 15 22 6 4 5 35 - 35 0
9. LKS ChałupkiLKS Chałupki 15 20 6 2 7 26 - 45 -19
10. Przyszłość RogówPrzyszłość Rogów 15 17 4 5 6 34 - 33 +1
11. LKS Buk RudyLKS Buk Rudy 15 17 5 2 8 20 - 27 -7
12. Start Pietrowice WielkieStart Pietrowice Wielkie 15 16 4 4 7 21 - 24 -3
13. LKS PawłówLKS Pawłów 15 16 5 1 9 28 - 41 -13
14. KS Stal Kuźnia RaciborskaKS Stal Kuźnia Raciborska 15 13 4 1 10 32 - 42 -10
15. Odra NieboczowyOdra Nieboczowy 15 12 3 3 9 27 - 34 -7
16. Rafako Racibórz Rafako Racibórz 15 3 1 0 14 11 - 80 -69

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Naprzód CzyżowiceNaprzód Czyżowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. LKS ChałupkiLKS Chałupki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. LKS PawłówLKS Pawłów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. KS Stal Kuźnia RaciborskaKS Stal Kuźnia Raciborska 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Start Pietrowice WielkieStart Pietrowice Wielkie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. LKS Buk RudyLKS Buk Rudy 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Czarni Nowa WieśCzarni Nowa Wieś 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Płomień KobylaPłomień Kobyla 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. LKS StudziennaLKS Studzienna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. KS 1905 KrzanowiceKS 1905 Krzanowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Zameczek CzernicaZameczek Czernica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. KS KornowacKS Kornowac 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Rafako Racibórz Rafako Racibórz 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Naprzód 32 SyryniaNaprzód 32 Syrynia 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Przyszłość RogówPrzyszłość Rogów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Odra NieboczowyOdra Nieboczowy 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Naprzód Czyżowice XXX 4:14:1 - 2:2 - 3:4 - 3:15:1 - - 5:1 - 4:4 -
2. Przyszłość Rogów - XXX 2:39:1 - 2:2 - - 5:1 - - 0:05:4 - 1:32:2
3. Naprzód 32 Syrynia - - XXX 6:0 - 1:35:2 - - - 4:03:1 - 3:1 - 1:0
4. Rafako Racibórz 1:6 - - XXX 0:50:8 - 1:50:51:2 - - - - 4:0 -
5. KS Kornowac - 2:05:4 - XXX - 0:3 - 0:86:4 - - 4:15:01:2 -
6. Zameczek Czernica2:2 - - - 6:0 XXX - 1:04:14:1 - - 6:2 - 6:2 -
7. KS 1905 Krzanowice - 1:1 - 9:1 - 2:1 XXX 0:3 - - 2:12:1 - 3:2 - 3:1
8. LKS Studzienna1:40:01:1 - 2:2 - - XXX 1:21:1 - - 1:0 - 4:0 -
9. Płomień Kobyla - - 1:1 - - - 2:3 - XXX - 3:05:11:03:0 - 5:2
10. Czarni Nowa Wieś - 6:12:2 - - - 3:3 - 2:1 XXX 2:2 - 0:33:15:2 -
11. LKS Buk Rudy1:32:0 - 2:02:21:2 - 2:0 - - XXX 0:3 - - - 3:1
12. Start Pietrowice Wielkie1:1 - - 1:03:01:3 - 0:3 - 0:1 - XXX - - 5:1 -
13. KS Stal Kuźnia Raciborska - - 2:45:1 - - 5:3 - - - 2:13:3 XXX 2:3 - 1:3
14. LKS Pawłów4:12:5 - 7:0 - 1:9 - 3:0 - - 1:21:0 - XXX - 2:2
15. LKS Chałupki - - 3:3 - - - 0:7 - 1:3 - 2:1 - 2:13:0 XXX 1:0
16. Odra Nieboczowy0:2 - - 10:10:22:3 - 0:5 - 3:2 - 1:1 - - - XXX

Najbliższe spotkanie

KS Stal Kuźnia RaciborskaNaprzód Czyżowice
KS Stal Kuźnia Raciborska   Naprzód Czyżowice
2020-03-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zameczek CzernicaNaprzód Czyżowice
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
2019-11-16, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
LKS Studzienna 0:0 Przyszłość Rogów
Naprzód 32 Syrynia 5:2 KS 1905 Krzanowice
KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 LKS Pawłów
Rafako Racibórz 0:5 KS Kornowac
Płomień Kobyla 3:0 LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie 0:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 1:0 Odra Nieboczowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KS Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów
LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie - LKS Buk Rudy
Płomień Kobyla - KS Kornowac
Rafako Racibórz - LKS Pawłów
Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice
Naprzód 32 Syrynia - LKS Studzienna

Facebook

Pogoda