LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2019-11-27 Sparingi zima 2020
  • 2019-11-18 Nasi na wypożyczeniach
  • 2019-11-16 1% podatku
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Zameczek Czernica - Naprzód Czyżowice 2:2
  • LKS Studzienna - Przyszłość Rogów 0:0
  • Naprzód 32 Syrynia - KS 1905 Krzanowice 5:2
  • KS Stal Kuźnia Raciborska - LKS Pawłów 2:3
  • Rafako Racibórz - KS Kornowac 0:5
  • Płomień Kobyla - LKS Buk Rudy 3:0
  • Start Pietrowice Wielkie - Czarni Nowa Wieś 0:1
  • LKS Chałupki - Odra Nieboczowy 1:0
  •        

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Turniej trampkarzy 98 i młodsi w KARVINIE II - 16.1.2011
Ładowanie...

Kalendarium

13

12-2019

piątek

14

12-2019

sobota

15

12-2019

niedziela

16

12-2019

pon.

17

12-2019

wtorek

18

12-2019

środa

17 urodziny obchodzi Radosław Grabarczyk

19

12-2019

czwartek

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 17 gości

dzisiaj: 351, wczoraj: 969
ogółem: 4 284 345

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-08-10 LKS Grzegorzowice 5:1 Naprzód Czyżowice II relacja ›
2019-08-10 LKS Górki Śląskie 2:3 LKS Gamów zobacz ›
2019-08-10 Naprzód 46 Zawada 2:2 LKS Raszczyce zobacz ›
2019-08-11 Zgoda Zawada Książęca 4:0 LKS Owsiszcze zobacz ›
2019-08-11 Strzelec Rzuchów 1:2 LKS Lyski zobacz ›
2019-08-11 Rozwój Bełsznica 1:2 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2019-08-11 LKS Brzezie 2:1 Górnik Pszów zobacz ›
2019-08-11 LKS 07 Markowice 3:0 Czarni Gorzyce II zobacz ›
2019-08-17 LKS Owsiszcze 2:4 LKS Raszczyce zobacz ›
2019-08-17 Górnik Pszów 2:0 LKS 07 Markowice zobacz ›
2019-08-17 Naprzód 37 Krzyżkowice 2:2 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2019-08-18 Naprzód Czyżowice II 4:4 Rozwój Bełsznica relacja ›
2019-08-18 Czarni Gorzyce II 3:4 Naprzód 46 Zawada zobacz ›
2019-08-18 LKS Gamów 1:4 LKS Brzezie zobacz ›
2019-08-18 LKS Lyski 3:3 LKS Grzegorzowice zobacz ›
2019-08-18 Zgoda Zawada Książęca 4:0 Strzelec Rzuchów zobacz ›
2019-08-24 LKS Górki Śląskie 1:1 Naprzód Czyżowice II relacja ›
2019-08-24 LKS Grzegorzowice 3:2 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
2019-08-24 Rozwój Bełsznica 5:4 LKS Lyski zobacz ›
2019-08-24 LKS Raszczyce 8:1 Czarni Gorzyce II zobacz ›
2019-08-25 Strzelec Rzuchów 1:3 LKS Owsiszcze zobacz ›
2019-08-25 LKS Brzezie 1:0 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2019-08-25 LKS 07 Markowice 1:0 LKS Gamów zobacz ›
2019-08-25 Naprzód 46 Zawada 4:2 Górnik Pszów zobacz ›
2019-08-31 LKS Owsiszcze 2:0 Czarni Gorzyce II zobacz ›
2019-08-31 LKS Raszczyce 5:1 Górnik Pszów zobacz ›
2019-09-01 Naprzód Czyżowice II 0:1 LKS Brzezie relacja ›
2019-09-01 LKS Gamów 1:1 Naprzód 46 Zawada zobacz ›
2019-09-01 Naprzód 37 Krzyżkowice 3:1 LKS 07 Markowice zobacz ›
2019-09-01 LKS Lyski 2:5 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2019-09-01 Zgoda Zawada Książęca 1:3 Rozwój Bełsznica zobacz ›
2019-09-01 Strzelec Rzuchów 1:3 LKS Grzegorzowice zobacz ›
2019-09-07 LKS Grzegorzowice 2:1 LKS Owsiszcze zobacz ›
2019-09-07 Rozwój Bełsznica 1:0 Strzelec Rzuchów zobacz ›
2019-09-07 LKS Górki Śląskie 2:1 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
2019-09-07 LKS Raszczyce 6:2 LKS Gamów zobacz ›
2019-09-08 LKS 07 Markowice 2:5 Naprzód Czyżowice II relacja ›
2019-09-08 LKS Brzezie 6:2 LKS Lyski zobacz ›
2019-09-08 Naprzód 46 Zawada 2:0 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2019-09-08 Czarni Gorzyce II 0:6 Górnik Pszów zobacz ›
2019-09-14 LKS Owsiszcze 0:1 Górnik Pszów zobacz ›
2019-09-14 Naprzód 37 Krzyżkowice 0:2 LKS Raszczyce zobacz ›
2019-09-14 LKS Lyski 3:1 LKS 07 Markowice zobacz ›
2019-09-14 LKS Grzegorzowice 3:1 Rozwój Bełsznica zobacz ›
2019-09-15 Naprzód Czyżowice II 1:6 Naprzód 46 Zawada relacja ›
2019-09-15 LKS Gamów 3:0 Czarni Gorzyce II zobacz ›
2019-09-15 Zgoda Zawada Książęca 2:1 LKS Brzezie zobacz ›
2019-09-15 LKS Górki Śląskie 2:1 Strzelec Rzuchów zobacz ›
2019-09-21 LKS Raszczyce 3:2 Naprzód Czyżowice II relacja ›
2019-09-21 Rozwój Bełsznica 1:3 LKS Owsiszcze zobacz ›
2019-09-21 LKS Górki Śląskie 1:1 LKS Grzegorzowice zobacz ›
2019-09-21 Czarni Gorzyce II 1:1 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
2019-09-21 Górnik Pszów 5:2 LKS Gamów zobacz ›
2019-09-22 LKS Brzezie 2:3 Strzelec Rzuchów zobacz ›
2019-09-22 LKS 07 Markowice 1:2 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
2019-09-22 Naprzód 46 Zawada 1:3 LKS Lyski zobacz ›
2019-09-28 Naprzód Czyżowice II 4:1 Czarni Gorzyce II relacja ›
2019-09-28 Naprzód 37 Krzyżkowice 2:4 Górnik Pszów zobacz ›
2019-09-28 LKS Grzegorzowice 1:8 LKS Brzezie zobacz ›
2019-09-28 Rozwój Bełsznica 3:0 LKS Górki Śląskie zobacz ›
2019-09-29 LKS Owsiszcze 4:1 LKS Gamów zobacz ›
2019-09-29 LKS Lyski 1:2 LKS Raszczyce zobacz ›
2019-09-29 Zgoda Zawada Książęca 1:0 Naprzód 46 Zawada zobacz ›
2019-09-29 Strzelec Rzuchów 0:3 LKS 07 Markowice zobacz ›
2019-10-05 Górnik Pszów 5:1 Naprzód Czyżowice II relacja ›
2019-10-05 LKS Górki Śląskie 2:4 LKS Owsiszcze zobacz ›
2019-10-05 LKS Raszczyce 4:4 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
2019-10-06 LKS Brzezie 2:4 Rozwój Bełsznica zobacz ›
2019-10-06 LKS 07 Markowice 2:5 LKS Grzegorzowice zobacz ›
2019-10-06 Naprzód 46 Zawada 3:0 Strzelec Rzuchów zobacz ›
2019-10-06 Czarni Gorzyce II 2:3 LKS Lyski zobacz ›
2019-10-06 LKS Gamów 2:1 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
10  2019-10-12 LKS Owsiszcze 1:1 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
10  2019-10-12 LKS Grzegorzowice 2:4 Naprzód 46 Zawada zobacz ›
10  2019-10-12 Rozwój Bełsznica 3:1 LKS 07 Markowice zobacz ›
10  2019-10-12 LKS Górki Śląskie 2:3 LKS Brzezie zobacz ›
10  2019-10-13 Naprzód Czyżowice II 4:0 LKS Gamów relacja ›
10  2019-10-13 LKS Lyski 4:2 Górnik Pszów zobacz ›
10  2019-10-13 Zgoda Zawada Książęca 3:0 Czarni Gorzyce II zobacz ›
10  2019-10-13 Strzelec Rzuchów 2:4 LKS Raszczyce zobacz ›
11  2019-10-19 Naprzód 37 Krzyżkowice 2:0 Naprzód Czyżowice II relacja ›
11  2019-10-19 LKS Raszczyce 3:1 LKS Grzegorzowice zobacz ›
11  2019-10-19 Górnik Pszów 0:1 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
11  2019-10-20 LKS Brzezie 3:1 LKS Owsiszcze zobacz ›
11  2019-10-20 LKS 07 Markowice 3:1 LKS Górki Śląskie zobacz ›
11  2019-10-20 Naprzód 46 Zawada 2:4 Rozwój Bełsznica zobacz ›
11  2019-10-20 Czarni Gorzyce II 3:1 Strzelec Rzuchów zobacz ›
11  2019-10-20 LKS Gamów 1:4 LKS Lyski zobacz ›
12  2019-10-26 LKS Owsiszcze 8:0 Naprzód Czyżowice II relacja ›
12  2019-10-26 LKS Grzegorzowice 4:1 Czarni Gorzyce II zobacz ›
12  2019-10-26 Rozwój Bełsznica 2:5 LKS Raszczyce zobacz ›
12  2019-10-26 LKS Górki Śląskie 3:7 Naprzód 46 Zawada zobacz ›
12  2019-10-27 LKS Lyski 4:2 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
12  2019-10-27 Zgoda Zawada Książęca 3:1 LKS Gamów zobacz ›
12  2019-10-27 Strzelec Rzuchów 1:2 Górnik Pszów zobacz ›
12  2019-10-27 LKS Brzezie 5:1 LKS 07 Markowice zobacz ›
13  2019-11-02 LKS Raszczyce 2:1 LKS Górki Śląskie zobacz ›
13  2019-11-02 Górnik Pszów 7:1 LKS Grzegorzowice zobacz ›
13  2019-11-02 Naprzód 37 Krzyżkowice 2:2 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
13  2019-11-03 Naprzód Czyżowice II 2:4 LKS Lyski relacja ›
13  2019-11-03 LKS 07 Markowice 3:5 LKS Owsiszcze zobacz ›
13  2019-11-03 Naprzód 46 Zawada 2:6 LKS Brzezie zobacz ›
13  2019-11-03 Czarni Gorzyce II 0:4 Rozwój Bełsznica zobacz ›
13  2019-11-03 LKS Gamów 1:0 Strzelec Rzuchów zobacz ›
14  2019-11-09 Zgoda Zawada Książęca 3:0 Naprzód Czyżowice II zobacz ›
14  2019-11-09 LKS Owsiszcze 1:2 LKS Lyski zobacz ›
14  2019-11-09 LKS Grzegorzowice 1:2 LKS Gamów zobacz ›
14  2019-11-09 Rozwój Bełsznica 3:0 Górnik Pszów zobacz ›
14  2019-11-09 LKS Górki Śląskie 6:0 Czarni Gorzyce II zobacz ›
14  2019-11-09 LKS 07 Markowice 0:8 Naprzód 46 Zawada zobacz ›
14  2019-11-10 Strzelec Rzuchów 0:5 Naprzód 37 Krzyżkowice zobacz ›
14  2019-11-10 LKS Brzezie 0:3 LKS Raszczyce zobacz ›
15  2019-11-16 LKS Raszczyce 4:0 LKS 07 Markowice zobacz ›
15  2019-11-16 Górnik Pszów 2:1 LKS Górki Śląskie zobacz ›
15  2019-11-16 LKS Gamów 5:1 Rozwój Bełsznica zobacz ›
15  2019-11-16 Naprzód 37 Krzyżkowice 2:0 LKS Grzegorzowice zobacz ›
15  2019-11-16 LKS Lyski 1:4 Zgoda Zawada Książęca zobacz ›
15  2019-11-17 Naprzód Czyżowice II 3:2 Strzelec Rzuchów relacja ›
15  2019-11-17 Naprzód 46 Zawada 4:0 LKS Owsiszcze zobacz ›
15  2019-11-17 Czarni Gorzyce II 2:1 LKS Brzezie zobacz ›
16  2020-03-21 Naprzód Czyżowice II LKS Grzegorzowice 15:30
16  2020-03-21 LKS Owsiszcze Zgoda Zawada Książęca 17:00
16  2020-03-21 LKS Lyski Strzelec Rzuchów 17:00
16  2020-03-21 Naprzód 37 Krzyżkowice Rozwój Bełsznica 17:00
16  2020-03-21 LKS Gamów LKS Górki Śląskie 17:00
16  2020-03-21 Górnik Pszów LKS Brzezie 16:00
16  2020-03-21 Czarni Gorzyce II LKS 07 Markowice 15:00
16  2020-03-21 LKS Raszczyce Naprzód 46 Zawada 17:00
17  2020-03-28 Rozwój Bełsznica Naprzód Czyżowice II 17:00
17  2020-03-28 LKS Raszczyce LKS Owsiszcze 17:00
17  2020-03-28 Naprzód 46 Zawada Czarni Gorzyce II 17:00
17  2020-03-28 LKS 07 Markowice Górnik Pszów 17:00
17  2020-03-28 LKS Brzezie LKS Gamów 15:30
17  2020-03-28 LKS Górki Śląskie Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
17  2020-03-28 LKS Grzegorzowice LKS Lyski 16:00
17  2020-03-28 Strzelec Rzuchów Zgoda Zawada Książęca 17:00
18  2020-04-04 Naprzód Czyżowice II LKS Górki Śląskie 17:00
18  2020-04-04 LKS Owsiszcze Strzelec Rzuchów 17:00
18  2020-04-04 Zgoda Zawada Książęca LKS Grzegorzowice 15:30
18  2020-04-04 LKS Lyski Rozwój Bełsznica 17:00
18  2020-04-04 Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Brzezie 16:00
18  2020-04-04 LKS Gamów LKS 07 Markowice 15:00
18  2020-04-04 Górnik Pszów Naprzód 46 Zawada 17:00
18  2020-04-04 Czarni Gorzyce II LKS Raszczyce 17:00
19  2020-04-11 LKS Brzezie Naprzód Czyżowice II 17:00
19  2020-04-11 Czarni Gorzyce II LKS Owsiszcze 17:00
19  2020-04-11 Górnik Pszów LKS Raszczyce 17:00
19  2020-04-11 Naprzód 46 Zawada LKS Gamów 15:30
19  2020-04-11 LKS 07 Markowice Naprzód 37 Krzyżkowice 17:00
19  2020-04-11 LKS Górki Śląskie LKS Lyski 16:00
19  2020-04-11 Rozwój Bełsznica Zgoda Zawada Książęca 17:00
19  2020-04-11 LKS Grzegorzowice Strzelec Rzuchów 17:00
20  2020-04-18 Naprzód Czyżowice II LKS 07 Markowice 15:00
20  2020-04-18 LKS Owsiszcze LKS Grzegorzowice 15:30
20  2020-04-18 Strzelec Rzuchów Rozwój Bełsznica 16:00
20  2020-04-18 Zgoda Zawada Książęca LKS Górki Śląskie 16:00
20  2020-04-18 LKS Lyski LKS Brzezie 16:00
20  2020-04-18 Naprzód 37 Krzyżkowice Naprzód 46 Zawada 16:00
20  2020-04-18 LKS Gamów LKS Raszczyce 16:00
20  2020-04-18 Górnik Pszów Czarni Gorzyce II 16:00
21  2020-04-25 Naprzód 46 Zawada Naprzód Czyżowice II 16:00
21  2020-04-25 Górnik Pszów LKS Owsiszcze 16:00
21  2020-04-25 Czarni Gorzyce II LKS Gamów 15:30
21  2020-04-25 LKS Raszczyce Naprzód 37 Krzyżkowice 16:00
21  2020-04-25 LKS 07 Markowice LKS Lyski 16:00
21  2020-04-25 LKS Brzezie Zgoda Zawada Książęca 16:00
21  2020-04-25 Strzelec Rzuchów LKS Górki Śląskie 16:00
21  2020-04-25 Rozwój Bełsznica LKS Grzegorzowice 16:00
22  2020-05-02 Naprzód Czyżowice II LKS Raszczyce 16:00
22  2020-05-02 LKS Owsiszcze Rozwój Bełsznica 16:00
22  2020-05-02 LKS Grzegorzowice LKS Górki Śląskie 16:00
22  2020-05-02 Strzelec Rzuchów LKS Brzezie 16:00
22  2020-05-02 Zgoda Zawada Książęca LKS 07 Markowice 15:00
22  2020-05-02 LKS Lyski Naprzód 46 Zawada 16:00
22  2020-05-02 Naprzód 37 Krzyżkowice Czarni Gorzyce II 16:00
22  2020-05-02 LKS Gamów Górnik Pszów 16:00
23  2020-05-09 Czarni Gorzyce II Naprzód Czyżowice II 16:00
23  2020-05-09 LKS Gamów LKS Owsiszcze 16:00
23  2020-05-09 Górnik Pszów Naprzód 37 Krzyżkowice 16:00
23  2020-05-09 LKS Raszczyce LKS Lyski 16:00
23  2020-05-09 Naprzód 46 Zawada Zgoda Zawada Książęca 16:00
23  2020-05-09 LKS 07 Markowice Strzelec Rzuchów 16:00
23  2020-05-09 LKS Brzezie LKS Grzegorzowice 15:30
23  2020-05-09 LKS Górki Śląskie Rozwój Bełsznica 16:00
24  2020-05-16 Naprzód Czyżowice II Górnik Pszów 15:00
24  2020-05-16 LKS Owsiszcze LKS Górki Śląskie 15:00
24  2020-05-16 Rozwój Bełsznica LKS Brzezie 15:00
24  2020-05-16 LKS Grzegorzowice LKS 07 Markowice 15:00
24  2020-05-16 Strzelec Rzuchów Naprzód 46 Zawada 15:00
24  2020-05-16 Zgoda Zawada Książęca LKS Raszczyce 15:00
24  2020-05-16 LKS Lyski Czarni Gorzyce II 15:00
24  2020-05-16 Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Gamów 15:00
25  2020-05-23 LKS Gamów Naprzód Czyżowice II 15:00
25  2020-05-23 Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Owsiszcze 15:00
25  2020-05-23 Górnik Pszów LKS Lyski 15:00
25  2020-05-23 Czarni Gorzyce II Zgoda Zawada Książęca 15:00
25  2020-05-23 LKS Raszczyce Strzelec Rzuchów 15:00
25  2020-05-23 Naprzód 46 Zawada LKS Grzegorzowice 15:00
25  2020-05-23 LKS 07 Markowice Rozwój Bełsznica 15:00
25  2020-05-23 LKS Brzezie LKS Górki Śląskie 15:00
26  2020-05-30 Naprzód Czyżowice II Naprzód 37 Krzyżkowice 15:00
26  2020-05-30 LKS Owsiszcze LKS Brzezie 15:00
26  2020-05-30 LKS Górki Śląskie LKS 07 Markowice 15:00
26  2020-05-30 Rozwój Bełsznica Naprzód 46 Zawada 15:00
26  2020-05-30 LKS Grzegorzowice LKS Raszczyce 15:00
26  2020-05-30 Strzelec Rzuchów Czarni Gorzyce II 15:00
26  2020-05-30 Zgoda Zawada Książęca Górnik Pszów 15:00
26  2020-05-30 LKS Lyski LKS Gamów 15:00
27  2020-06-06 Naprzód Czyżowice II LKS Owsiszcze 14:00
27  2020-06-06 Naprzód 37 Krzyżkowice LKS Lyski 14:00
27  2020-06-06 LKS Gamów Zgoda Zawada Książęca 14:00
27  2020-06-06 Górnik Pszów Strzelec Rzuchów 14:00
27  2020-06-06 Czarni Gorzyce II LKS Grzegorzowice 14:00
27  2020-06-06 LKS Raszczyce Rozwój Bełsznica 14:00
27  2020-06-06 Naprzód 46 Zawada LKS Górki Śląskie 14:00
27  2020-06-06 LKS 07 Markowice LKS Brzezie 14:00
28  2020-06-11 LKS Lyski Naprzód Czyżowice II 14:00
28  2020-06-11 LKS Owsiszcze LKS 07 Markowice 14:00
28  2020-06-11 LKS Brzezie Naprzód 46 Zawada 14:00
28  2020-06-11 LKS Górki Śląskie LKS Raszczyce 14:00
28  2020-06-11 Rozwój Bełsznica Czarni Gorzyce II 14:00
28  2020-06-11 LKS Grzegorzowice Górnik Pszów 14:00
28  2020-06-11 Strzelec Rzuchów LKS Gamów 14:00
28  2020-06-11 Zgoda Zawada Książęca Naprzód 37 Krzyżkowice 14:00
29  2020-06-13 Naprzód 46 Zawada LKS 07 Markowice 14:00
29  2020-06-13 Naprzód Czyżowice II Zgoda Zawada Książęca 14:00
29  2020-06-13 LKS Lyski LKS Owsiszcze 14:00
29  2020-06-13 Naprzód 37 Krzyżkowice Strzelec Rzuchów 14:00
29  2020-06-13 LKS Gamów LKS Grzegorzowice 14:00
29  2020-06-13 Górnik Pszów Rozwój Bełsznica 14:00
29  2020-06-13 Czarni Gorzyce II LKS Górki Śląskie 14:00
29  2020-06-13 LKS Raszczyce LKS Brzezie 14:00
30  2020-06-20 Strzelec Rzuchów Naprzód Czyżowice II 13:30
30  2020-06-20 LKS Owsiszcze Naprzód 46 Zawada 13:30
30  2020-06-20 LKS 07 Markowice LKS Raszczyce 13:30
30  2020-06-20 LKS Brzezie Czarni Gorzyce II 13:30
30  2020-06-20 LKS Górki Śląskie Górnik Pszów 13:30
30  2020-06-20 Rozwój Bełsznica LKS Gamów 13:30
30  2020-06-20 LKS Grzegorzowice Naprzód 37 Krzyżkowice 13:30
30  2020-06-20 Zgoda Zawada Książęca LKS Lyski 13:30

Najbliższe spotkanie

KS Stal Kuźnia RaciborskaNaprzód Czyżowice
KS Stal Kuźnia Raciborska   Naprzód Czyżowice
2020-03-21, 15:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Zameczek CzernicaNaprzód Czyżowice
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
2019-11-16, 13:30:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Zameczek Czernica 2:2 Naprzód Czyżowice
LKS Studzienna 0:0 Przyszłość Rogów
Naprzód 32 Syrynia 5:2 KS 1905 Krzanowice
KS Stal Kuźnia Raciborska 2:3 LKS Pawłów
Rafako Racibórz 0:5 KS Kornowac
Płomień Kobyla 3:0 LKS Buk Rudy
Start Pietrowice Wielkie 0:1 Czarni Nowa Wieś
LKS Chałupki 1:0 Odra Nieboczowy

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KS Stal Kuźnia Raciborska - Naprzód Czyżowice
Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów
LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś
Start Pietrowice Wielkie - LKS Buk Rudy
Płomień Kobyla - KS Kornowac
Rafako Racibórz - LKS Pawłów
Zameczek Czernica - KS 1905 Krzanowice
Naprzód 32 Syrynia - LKS Studzienna

Facebook

Pogoda