LKS Naprzód Czyżowice - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Wyszukiwarka

Logowanie

Losowa galeria

Turniej Karvina - 11.12.2011
Ładowanie...

Sponsorzy

pozostali darczyńcy

 

 

 

 

Kontakty

Kalendarium

26

04-2018

czwartek

27

04-2018

piątek

19 urodziny obchodzi Szymon Grabiec

28

04-2018

sobota

Okręgówka: Naprzód 32 Syrynia - Naprzód Czyżowice - 17:00

B-klasa: LKS Pawłów - Naprzód Czyżowice II - 16:00

29

04-2018

niedziela

Juniorzy: Naprzód Czyżowice - Zameczek Czernica - 11:00

Młodzik: LKS 07 Markowice - Naprzód Czyżowice - 11:00

30

04-2018

pon.

Orlik: Unia Racibórz - Naprzód Czyżowice - 16:30

01

05-2018

wtorek

Okręgówka: Naprzód Czyżowice - LKS Krzyżanowice - 17:00

02

05-2018

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 742, wczoraj: 371
ogółem: 3 581 887

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 20 49 16 1 3 67 - 22 +45
2.
herb
bz 20 44 14 2 4 55 - 29 +26
3.
herb
plus 20 44 14 2 4 60 - 43 +17
4.
herb
plus 20 43 14 1 5 59 - 29 +30
5.
herb
minus 20 42 14 0 6 60 - 39 +21
6.
plus 20 33 10 3 7 51 - 48 +3
7.
herb
minus 20 31 9 4 7 49 - 30 +19
8.
herb
bz 20 27 8 3 9 43 - 33 +10
9.
herb
plus 20 25 7 4 9 36 - 36 0
10.
herb
minus 20 25 7 4 9 37 - 47 -10
11.
herb
minus 19 22 6 4 9 38 - 42 -4
12.
herb
bz 20 17 4 5 11 26 - 43 -17
13.
herb
plus 20 16 5 1 14 29 - 60 -31
14.
herb
minus 19 16 5 1 13 26 - 59 -33
15.
herb
bz 20 12 3 3 14 32 - 82 -50
16.
herb
bz 20 10 2 4 14 32 - 58 -26

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 30 10 0 0 41 - 6 +35
2.
herb
10 25 8 1 1 27 - 14 +13
3.
herb
10 24 8 0 2 33 - 14 +19
4.
herb
10 19 6 1 3 22 - 13 +9
5.
herb
10 18 6 0 4 34 - 17 +17
6.
10 17 5 2 3 28 - 20 +8
7.
herb
10 17 5 2 3 21 - 21 0
8.
herb
10 16 5 1 4 23 - 11 +12
9.
herb
10 16 4 4 2 24 - 16 +8
10.
herb
10 14 4 2 4 19 - 15 +4
11.
herb
10 12 4 0 6 20 - 23 -3
12.
herb
11 12 4 0 7 16 - 29 -13
13.
herb
9 10 3 1 5 24 - 35 -11
14.
herb
9 10 3 1 5 14 - 27 -13
15.
herb
10 9 2 3 5 12 - 25 -13
16.
herb
10 6 1 3 6 19 - 37 -18

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
10 25 8 1 1 33 - 16 +17
2.
herb
10 25 8 1 1 25 - 12 +13
3.
herb
10 19 6 1 3 26 - 16 +10
4.
herb
10 19 6 1 3 33 - 29 +4
5.
herb
10 18 6 0 4 27 - 25 +2
6.
10 16 5 1 4 23 - 28 -5
7.
herb
10 15 5 0 5 25 - 14 +11
8.
herb
10 13 4 1 5 24 - 18 +6
9.
herb
9 10 2 4 3 18 - 19 -1
10.
herb
10 9 2 3 5 13 - 25 -12
11.
herb
10 8 2 2 6 14 - 18 -4
12.
herb
10 8 2 2 6 16 - 26 -10
13.
herb
10 6 2 0 8 12 - 32 -20
14.
herb
10 4 1 1 8 13 - 21 -8
15.
herb
9 4 1 1 7 13 - 31 -18
16.
herb
11 2 0 2 9 8 - 47 -39

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. LKS Górki ŚląskieLKS Górki Śląskie 13 32 10 2 1 39 - 19 +20
2. Przyszłość Rogów IIPrzyszłość Rogów II 13 31 10 1 2 52 - 35 +17
3. KS Stal Kuźnia RaciborskaKS Stal Kuźnia Raciborska 13 28 9 1 3 42 - 18 +24
4. LKS 07 MarkowiceLKS 07 Markowice 13 28 9 1 3 37 - 19 +18
5. LKS PawłówLKS Pawłów 13 27 9 0 4 38 - 21 +17
6. LKS AdamowiceLKS Adamowice 13 21 6 3 4 35 - 34 +1
7. Odra NieboczowyOdra Nieboczowy 13 18 5 3 5 25 - 21 +4
8. LKS OwsiszczeLKS Owsiszcze 13 15 4 3 6 26 - 21 +5
9. Ocice RacibórzOcice Racibórz 13 15 4 3 6 24 - 32 -8
10. Naprzód 37 KrzyżkowiceNaprzód 37 Krzyżkowice 13 14 4 2 7 21 - 28 -7
11. LKS Ruda KozielskaLKS Ruda Kozielska 12 13 4 1 7 25 - 29 -4
12. LKS GamówLKS Gamów 13 13 4 1 8 22 - 34 -12
13. LKS JankowiceLKS Jankowice 13 10 2 4 7 26 - 32 -6
14. Naprzód Czyżowice IINaprzód Czyżowice II 12 10 3 1 8 15 - 40 -25
15. Strzelec RzuchówStrzelec Rzuchów 13 10 3 1 9 26 - 54 -28
16. LKS ZabełkówLKS Zabełków 13 9 2 3 8 18 - 34 -16

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. KS Stal Kuźnia RaciborskaKS Stal Kuźnia Raciborska 7 21 7 0 0 25 - 4 +21
2. LKS 07 MarkowiceLKS 07 Markowice 7 15 5 0 2 22 - 10 +12
3. LKS PawłówLKS Pawłów 7 15 5 0 2 22 - 18 +4
4. Odra NieboczowyOdra Nieboczowy 7 13 4 1 2 24 - 9 +15
5. Przyszłość Rogów IIPrzyszłość Rogów II 7 13 4 1 2 8 - 8 0
6. LKS Górki ŚląskieLKS Górki Śląskie 7 12 4 0 3 16 - 10 +6
7. LKS OwsiszczeLKS Owsiszcze 7 12 4 0 3 17 - 12 +5
8. LKS AdamowiceLKS Adamowice 7 12 4 0 3 16 - 14 +2
9. Naprzód 37 KrzyżkowiceNaprzód 37 Krzyżkowice 7 11 3 2 2 15 - 8 +7
10. Ocice RacibórzOcice Racibórz 7 10 3 1 3 13 - 15 -2
11. LKS Ruda KozielskaLKS Ruda Kozielska 7 9 2 3 2 13 - 13 0
12. LKS ZabełkówLKS Zabełków 7 8 2 2 3 8 - 9 -1
13. Naprzód Czyżowice IINaprzód Czyżowice II 7 6 2 0 5 11 - 19 -8
14. LKS GamówLKS Gamów 7 3 1 0 6 7 - 26 -19
15. Strzelec RzuchówStrzelec Rzuchów 7 2 0 2 5 6 - 28 -22
16. LKS JankowiceLKS Jankowice 7 0 0 0 7 6 - 26 -20

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. Naprzód Czyżowice II XXX 0:3 - - 3:24:30:3 - 0:32:1 - 1:61:33:3 - -
2. Odra Nieboczowy - XXX 3:34:23:22:2 - 0:30:15:1 - - 2:2 - 0:05:0
3. Przyszłość Rogów II3:11:0 XXX 5:4 - - 4:2 - - - 2:04:51:01:00:06:2
4. Naprzód 37 Krzyżkowice7:00:14:0 XXX 1:3 - 2:1 - - - 2:10:2 - 1:21:15:0
5. LKS Owsiszcze3:11:22:30:0 XXX 1:41:14:22:0 - - 1:2 - 4:0 - -
6. LKS Adamowice3:0 - 3:62:2 - XXX - 3:11:30:53:3 - 1:05:0 - 7:0
7. Ocice Racibórz1:04:2 - - - 4:3 XXX - 3:51:42:11:10:2 - 4:21:1
8. KS Stal Kuźnia Raciborska3:0 - 7:05:1 - - 6:0 XXX - 5:12:1 - 3:13:03:14:1
9. LKS 07 Markowice6:2 - 3:41:21:06:0 - 0:1 XXX 6:10:2 - - 5:3 - 6:2
10. LKS Pawłów - - 4:24:02:18:14:22:40:1 XXX 1:0 - - 3:2 - 5:1
11. LKS Jankowice1:30:10 - - 3:31:22:21:4 - - XXX 2:52:26:31:3 -
12. LKS Górki Śląskie - 3:0 - 0:2 - 1:3 - 2:01:11:43:1 XXX 3:2 - 4:04:0
13. LKS Zabełków - - 0:60:00:51:34:22:21:32:3 - 1:0 XXX - - 1:1
14. LKS Gamów0:51:0 - - 0:2 - 0:2 - 2:52:33:21:23:2 XXX 1:63:0
15. LKS Ruda Kozielska - 2:03:74:03:20:2 - 2:32:31:4 - 1:22:0 - XXX -
16. Strzelec Rzuchów5:02:70:2 - 2:4 - 3:10:6 - - 3:24:8 - - 5:5 XXX

Najbliższe spotkanie

Naprzód 32 SyryniaNaprzód Czyżowice
Naprzód 32 Syrynia   Naprzód Czyżowice
2018-04-28, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Naprzód CzyżowiceZameczek Czernica
Naprzód Czyżowice 2:3 Zameczek Czernica
2018-04-21, 17:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 21
Naprzód Czyżowice 2:3 Zameczek Czernica
Przyszłość Rogów 3:1 APN Odra Wodzisław Śląski
Forteca Świerklany 0:0 Polonia Marklowice
Granica Ruptawa 2:2 Naprzód 32 Syrynia
Rafako Racibórz 0:1 LKS Krzyżanowice
KS 1905 Krzanowice 7:3 Naprzód 46 Zawada
Naprzód Borucin 1:2 Płomień Połomia
MKS 32 Radziejów - Popielów 1:1 Gwiazda Skrzyszów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 22
Naprzód 32 Syrynia - Naprzód Czyżowice
APN Odra Wodzisław Śląski - MKS 32 Radziejów - Popielów
Gwiazda Skrzyszów - Naprzód Borucin
Płomień Połomia - KS 1905 Krzanowice
Naprzód 46 Zawada - Rafako Racibórz
Granica Ruptawa - LKS Krzyżanowice
Zameczek Czernica - Forteca Świerklany
Polonia Marklowice - Przyszłość Rogów

Facebook

Patronat medialny

Pogoda

Prawa autorskie

 Redakcja serwisu  www.naprzod-czyzowice.futbolowo.pl  informuje, że kopiowanie, powielanie, przetwarzanie tekstów, zdjęć bez uprzedniej zgody administratora jest zabronione i podlega karze. Ponadto komentarze obrażające kogokolwiek i zawierające wulgaryzmy, "napinkę" będą kasowane bądź edytowane.